Илиан Илиев отказал да дойде на юбилея на Левски

Илиан Илиев отказал да дойде на юбилея на Левски

С това той даде да се разбере, че е обиден на част от феновете на отбора

Бившият футболист и треньор на Левски Илиан Илиев не присъства на празненствата за юбилея на сините. Специалистът обясни, че причината за; това не е, че води анголския тим Интерклубе. "Поканиха ме, но отказах. Моята покана да се даде на шефа на фенклуба Владимиров", написа Илиев в профила си във Фейсбук, предава вестник "Тема спорт".


С това той даде да се разбере, че е обиден на част от феновете на отбора, някои от които в последните години се опитват и да кадруват. Причината за обидата на Илиан е инцидентът след гостуването на Пирин Гоце Делчев (1:1) през пролетта на 2013 година. Тогава автобусът на отбора бе спрян от гневни ултра си в местността Предела, които поискаха сметка от Илиев и футболистите за слабата игра. Явно треньорът не е могъл да преглътне тази случка.

Илиян Филипов с прочувствена благодарност към фенове и фирми

Финансовият благодетел на Ботев Пловдив Илиян Филипов отправи благодарствено обръщение към всички фенове на „жълто-черните“.

Още един футболист на Санта Колома е близо до трансфер в България

Става въпрос за мексиканеца Пабло Жакес

Искан от Левски с нов отбор

Триванте Стюарт ще играе в Израел

Петричев: Имаме сили за пробив в Шампионска лига

Надявам, че трудът ще им си отплати, обяви шефът на Лудогорец

Треньорът на Спартак Варна прави състава без новите

"Соколите" имат забрана от ФИФА

Нападател на ЦСКА се предлага на французи

Всека иска обратно в Метц

Ботев (Пд) пуска билетите за ЦСКА в сряда

50% намаление за деца и пенсионери

БФС прати Гидженов на "Герена", Кабаков открива сезона

Красен Георгиев свири Ботев (Пд) - ЦСКА

С Левски винаги и навсякъде: Преживей Европа рамо до рамо със „сините“

Това не е само комплимент към феновете – това е шанс за лично участие