Илиан Илиев прекроява състава на Черно море

Илиан Илиев прекроява състава на Черно море

След голямата загуба в Кърджали треньорът на Черно море ще прекрои състава за домакинския мач с Ботев Пловдив в събота на „Тича“.

Очаква се в него да се завърнат централния защитник Влатко Дробаров и изтърпелия наказанието си опорен полузащитник Даниел Димов, а другите промени ще зависят от състоянието на Виктор Попов и Мазир Сула.

Заради травми двамата пропуснаха последните два двубоя на своите и при положение че не са на 100 процента готови за игра, Илиан Илиев няма да рискува с тях и ще ги съхрани за първата полуфинална битка за Купата с ЦСКА в сряда.

Иначе в събота „моряците“ ще опитат да се върнат към победите срещу „канарчетата“, след като в последните две елитни срещи с тях записаха равен и загуба, без да вкарат гол.

В Левски дават нов шанс на бразилец

Бразилското крило Рилдо се представа неубедително с екипа на Левски, откакто се присъедини към клуба под наем.

Трима си тръгват от Левски

Това са Фабио Лима, Патрик Мислович и Карлос Охене

ЦСКА си връща вратар

От ЦСКА възнамеряват да привлекат нов вратар, с идеята за заместник на Густаво Бусато.

ЦСКА се разделя със защитник през зимата

Дните на централния защитник Браян Кордоба в ЦСКА са преброени.

Младежки национал с награда преди мача с Шотландия

Младежкият национален отбор по футбол се подготвя на пълни обороти за важното гостуване на Шотландия на 18 ноември.

Септември оправи документите на новия си треньор

Септември София ще играе контрола със Славия по време на паузата за националните отбори.

Как Калоян Божков проби в хърватския футбол (ВИДЕО)

Адаптирах се бързо, признава шампионът с Локомотива

Стефан Велков: Радвам се, че най-накрая успях да получа своя шанс

Защитникът Стефан Велков ще направи своето завръщане в българския национален отбор по футбол след повече от 5 години отсъствие. Футболистът на датския Вейле бе повикан по спешност за последните световни квалификации за Мондиал 2026 срещу Турция (15.11) и Грузия (18.11), заради травмите на Антон Недялков и Петко Христов.

Глоби за ЦСКА и Левски след вечното дерби

"Червените" биха "сините" и по санкции