Илиан Илиев взе важно решение за защитник

Илиан Илиев взе важно решение за защитник

Наставникът на Черно море Илиан Илиев взе решение кой да излезе като ляв бек в първия мач от новия сезон срещу Локомотив в петък в София.

Това ще е Даниел Мартин. Испанецът изпусна част от подготовката, включително и лагера в Трявна заради неотшумяла травма, но в крайна сметка е спечелил доверието на Илиан Илиев с изявите си при успеха с 4:1 над Добруджа в последната проверка.

Освен това Дани ще бъде предпочетен, тъй като е по-добър в атакуващ план от своя конкурент за поста Цветомир Панов.

Опция за краен ляв защитник е също новият Жоао Бандаро. Той обаче е под въпрос за предстоящия сблъсък, след като не е ясно дали ще бъде картотекиран.

Бихме Косово при 16-годишните (ВИДЕО)

Националният отбор на България до 16 години започна успешно участието си в Турнира за развитие на УЕФА, след като победи Косово с 1:0 в първия си мач.

Треньорът на Берое: За две години не са ми свирили дузпа срещу водещ отбор

Старши треньорът на Берое Хосу Урибе изрази задоволство от играта на своя отбор, въпреки поражението с 0:3 от ЦСКА.

Христо Янев: Трябва ни повече контрол и търпение

Треньорът на ЦСКА Христо Янев коментира успеха с 3:0 над Берое в Стара Загора. Специалистът отличи представянето на вратаря Фьодор Лапоухов и подчерта, че „армейците“ трябва да играят с повече дисциплина.

 Лапеня след първия си гол за ЦСКА: Емоционално е, полагам много усилия

Защитникът на ЦСКА Адриан Лапеня коментира победата с 3:0 над Берое в Стара Загора. Испанецът изведе „армейците“ с капитанската лента под Аязмото и отбеляза първото си попадение с червената фланелка още в началото на двубоя.

ЦСКА разби Берое като гост (ВИДЕО)

Старозагорци изтърваха добри шансове да останат в мача

Гьоко ядосан след 0:5: Позитиви нямаше

Димо Кръстев с травма на "Колежа"