Илия Груев сменя Младен Кръстаич

Илия Груев сменя Младен Кръстаич

Сегашният селекционер на националите остава до ноември

Илия Груев е фаворит да поеме националния отбор след края на квалификациите за Евро 2024. Сегашният селекционер Младен Кръстаич ще доизкара оставащите 4 мача – контролата с Албания и пресявката с Литва през октомври, както и евроквалификациите с Унгария и Сърбия в средата на ноември, пише „Тема спорт”.

Договорът на сърбина е до юни 2024-та, но почти сигурно с него ще бъде постигнато споразумение за предсрочното му прекратяване още в края на тази година.

Груев за последно бе помощник-треньор на Арминия Билефелд до април 2022-ра. През 2011-а той бе асистент в щаба на Лотар Матеус в националния ни отбор. Името му наскоро бе спрягано и за наставник на Левски.

Валентин Илиев: Рамзан Кадиров разби вратата на съблекалнята в Грозни (ВИДЕО)

Бившият капитан на ЦСКА разкри за трудностите в кариерата

НА ЖИВО: Септември - Берое (СЪСТАВИ)

Домакините в преследване на първи успех

Защитник дойде, контузи се и си тръгна от Славия

Атумани вече не е част от "белите"

Левски плаща близо 1.5 млн. за халф

"Сините" задействат откупната клауза на Акрам Бурас

Българският спортен тотализатор става генерален спонсор на “Заедно за децата”

Благотворителното събитие е в началото на септември

Официално! ЦСКА обяви Бойко Величков

"Армейците" му пожелаха много трофеи

Петричев: Пределно сме мобилизирани да отстраним Ференцварош

На този етап всяка грешка се наказва, каза изпълнителният директор на Лудгорец

Почивка за футболистите на ЦСКА преди гостуването на Арда

Представителният тим на ЦСКА ще започне подготовка за предстоящото гостуване на Арда от 5-ия кръг на Първа лига едва в сряда (13 август), обявиха от клуба.

Тунчев: Опитахме да отложим мача с Локо Пд

Ръководството на Арда е поискало мачът с Локомотив Пловдив да бъде отложен заради двубоя на кърджалийци с Кауно Жалгирис от Лигата на конференциите.