Илиян Стефанов се размина с тежка контузия

Той получи травма в Пазарджик, но ще пропусне само 10 дни

Нападателят на Левски - Илиян Стефанов, се е разминал с тежка контузия.

25-годишният футболист получи травма по време на мача с Хебър в Пазарджик, спечелен от "сините" с 1:0. Стефанов влезе в игра в 70-ата минута, като замени Рикардиньо. В началото на продължението на второто полувреме обаче се контузи и се наложи да бъде изнесен на носилка, а на негово място се появи Хоакин Фернандес.

Нападателят е преминал прегледи, които са показали, че има мускулна травма, като ще се възстановява около 10 дни. Очаква се той да пропусне следващите два мача на своя отбор - домакинството на Крумовград на 10 март, и гостуването на Етър във Велико Търново на 16 март. Стефанов ще бъде готов за важните мачове на Левски, които предстоят след това. "Сините" играят последователно със Славия, Лудогорец, ЦСКА и Черно море.

През този сезон Илиян Стефанов има 16 мача във всички турнири, в които е вкарал един гол.