Истерия в Разград: Барети бдят за сигурността, спират продажбата на алкохол в града

Истерия в Разград: Барети бдят за сигурността, спират продажбата на алкохол в града

Фенклубът на ЦСКА вече се сдоби със 750 билета за мача на истината

Нечувани мерки за сигурност и отряд барети  ще блокират Разград за битката Лудогорец - ЦСКА, пише "Стандарт". Три часа преди началото на мача градът ще бъде скован от полиция. МВР ще отцепи участъка около стадиона, както и шосето, което свързва града с гарата и индустриалния квартал заради близостта им до игрището.

Магазини, будки, търговски обекти, които работят в този район, трябва да приключат със зареждането на стоки в сряда до обяд, защото след това автомобили по шосетата няма да бъдат допускани. Освен че ще държат подпийналите фенове вън от трибуните, униформените ще бдят публиката да не носи със себе си чадъри и други остри предмети.

В сряда в града пристигат баретите от отряда за борба с тероризма, които ще охраняват стадиона и града от ексцесии. Полицаи с кучета ще дежурят по централните улици и около игрището. На всеки ъгъл в Разград някой търси повече места за мача, който решава титлата.

Въпреки огромния интерес, черна борса с пропуски не е завъртяна. Хората, сдобили се с места на стадиона, предпочитат да гледат мача, вместо да преотстъпят удоволствието си на друг, дори срещу повече пари.

Междувременно кметът на града забрани продажбата на алкохол в деня на мача с цел недопускане на нарушения на обществения ред и осигуряване на нормално протичане на срещата. Ветото е валидно от 15 до 23 часа в сряда.

Фенклубът на ЦСКА пък вече плати на Лудогорец 7500 лева и се сдоби със 750 билета, макар това да стана след три часови преговори между двете страни. Лудогорец ще предостави билетите на запалянковците утре следобяд.

Веднага след получаването им 340 от тях ще бъдат отделени за регионалните фенклубове в североизточна България. Останалите 410 билета ще пристигнат в София около 19.00 часа, като предимство при покупка ще имат феновете, които пътуват организирано.

Цолов: Знаех, че подиумът е възможен

Никола Цолов заяви, че е вярвал във възможностите си да стъпи на подиума в Абу Даби във Формула 2 още от вчера, когато бяха квалификациите.

Янев: Не мога да кажа, че сме им отстъпвали по нещо

“Надявам се да спечелим мача с Локо (Сф) за Купата”, завърши треньорът на ЦСКА

Илиев: Тежките условия ни помогнаха след нашия гол

“Доволен съм от себераздаването”, допълни треньорът на Черно море

Дробаров: Най-важното е, че победихме

Защитникът на Черно море бе с ключов принос за успеха

Уеслен: Усещането от победата е прекрасно!

Авторът на първия гол срещу ЦСКА бе щастлив

Борбен Черно море спря серията на ЦСКА - 2:0 (ВИДЕО)

Уеслен и Георги Лазаров донесоха радостта на “Тича”

Скандал! Левскари скандират: Смърт за Любо Пенев

Противно на обединението на цялата нация след новината за тежкото заболяване на футболната легенда Любослав Пенев, част от феновете на Левски вбесиха обществеността със скандална проява, твърди БЛИЦ.

Тунчев: Успяхме да си върнем облика

Старши треньорът на Арда (Кърджали) Александър Тунчев бе удовлетворен от характера на неговия отбор при успеха с 2:0 над Локомотив (Пловдив). 

Арда удари Локо Пд на Лаута (ВИДЕО)

Продължава добрата серия на отбора от Кърджали