ИСТОРИЧЕСКО: Спартак (Вн) посреща ЦСКА на осветление

ИСТОРИЧЕСКО: Спартак (Вн) посреща ЦСКА на осветление

Мачът е насрочен за 3 септември

Новакът в елита Спартак (Варна) започва през другата седмица монтирането на осветлението на своя стадион. Пилоните вече дойдоха в морската ни столица. Остава да бъде доизградена електрическата част. Самите лампи са договорени.

Очакванията са първият двубой на Спартак на осветление във Варна да е в уикенда на 3 септември, пише "Тема спорт". Тогава по програма соколите приемат ЦСКА. Както е известно, БФС разреши на варненци да приемат съперниците си в светлата част на деня до края на август. Ако дотогава не са готови с осветлението, ще се преместят в Разград. Това обаче е малко вероятно да се случи. Ръководството е амбицирано нещата да са уредени за домакинството срещи армейците.

В петък от 18:30 часа Спартак приема Хебър Пазарджик в първи мач от петия кръг. На разположение на старши треньора Васил Петров ще е последното ново попълнение Ивайло Климентов. "Соколите" все още преследват първа победа в елита след 1 равенство и 3 загуби.

Спартак е фаворит в предстоящия мач с Хебър според букмейкъра INBET. Залози за "единица" на Коритото се приемат при коефициент 2,02. Равенството е оценено с 3,53, а евентуален успех на гостите с 3,99. 



Мота: На терена трябва да покажем, че сме фаворит

Трио пропуска визитата в Скопие

Тунчев: Ракув трябва, а Арда може да продължи напред

Треньорът с интервю за полска медия

Официално: Радослав Цонев акостира в Ботев (Враца)

Халфът се завръща на стадион "Христо Ботев"

Левски задмина ЦСКА в Европа

"Сините" вече имат по-висок коефициент

Кметът на Стара Загора: Канадци преговарят за Берое

Търсиха ни, но не можем да отговаряме за акции и прехвърляне на собствеността

Бала: Всеки футболист мечтае за такива мачове

Чувствам се добре на всички позиции, обяви бразилецът

Веласкес: Излизаме срещу АЗ (Алкмаар) без Костадинов и Сангаре

Ще играем по различен начин спрямо мачовете с Брага, обясни испанецът

ДЮШ Черно море сключи важно сътрудничество с детска школа

Школата на Черно море набира момичета от 6 до 10 години

Английски клуб с интерес към защитник на ЦСКА

Адриан Лапеня може да продължи кариерата си на Острова