Италианци следят нападател на Локо Пловдив

Италианци следят нападател на Локо Пловдив

Мичи Нтело е гледан от скаути на мача с ЦСКА

Съгледвач, работещ за италиански клубове, наблюдава на живо изявите на нападателя на Локомотив (Пловдив) Мичи Нтело при вчерашната победа над ЦСКА с 2:1 на Националния стадион "Васил Левски" в българския футболен елит.

 22-годишният Нтело, който е бивш юношески национал на Белгия, пристигна на "Лаута" през януари със свободен трансфер от Шарльороа и прави отличен старт с екипа на "черно-белите", като вече има 4 гола и 3 асистенции в първите си  седем мача за "железничарите".

Таранът вкара на шампиона Лудогорец в събота, а срещу ЦСКА-София той откри резултата, а след това изведе в чиста позиция Кристиян Пешов, който реализира за крайното 2:1 в добавеното време.

Скаути от Англия и Германия също следят играча, като интерес от Острова има от няколко отбора, сред които Ковънтри и Бристъл Роувърс, както и от клубове от първа и втора Бундеслига.

Лудогорец: Днес е големият ден

"Орлите" вдигат 14-а поредна титла

Нов проблем пред Илиан Илиев

Треньорът ще бъде лишен от услугите на централния защитник Влатко Дробаров и нападателя Уеслен Жуниор

Много дилеми за състава пред Илиан Илиев

"Моряците" се изправят срещу Арда

Играчите на Спартак Вн тръгват с празни джобове за Пловдив

"Соколите" не получиха дължимите пари

Ще вдигне ли Лудогорец 14-та след победа над Левски

Дербито в Разград започва в 19,30 часа

Разкриха колко ще плати Лудогорец за основен футболист

"Орлите" ще откупят Ерик Маркус

Официално: Силвия Радойска поема женския футбол в Лудогорец

С това стратегическо решение клубът затвърди амбицията си да развива женския футбол на най-високо ниво

Легенда на Берое: Чужденците няма да вземат клуба и да го преместят в Аржентина

"Берое може да вземе трите точки, но честно казано си мисля, че срещата ще завърши наравно", каза Радко Калайджиев преди мача с ЦСКА

ЦСКА без шестима срещу Берое

"Червените" обявиха групата си