Иван Иванов отрязал ЦСКА

Иван Иванов отрязал ЦСКА

Младият специалист иска да води мъжки отбор

Бившият защитник на ЦСКА и настоящ помощник-треньор на Младен Кръстаич в националния отбор Иван Иванов е отказал две предложения да започне работа на стадион „Българска армия“. Първо футболист №1 на България за 2013 г. е получил оферта да стане шеф на червената детско-юношеската школа, но той я е отклонил, тъй като е насочил вниманието си върху треньорството. След това ръководните фактори в Борисовата градина му предложили да поеме някой от наборите в Академия ЦСКА, но отговорът отново е бил негативен. След като прекара няколко години в школата на Славия, Иванов е амбициран да води мъжки отбор. Както е известно, преди седмица той застана начело на третодивизионния Чавдар Етрополе.

ЦСКА усилено търси нов шеф на школата, тъй като вече повече от година тази позиция временно е изпълнявана от Добромир Митов с помощта на изпълнителния директор Филип Филипов. До тази ситуация се стигна, след като португалецът Пауло Кардосо тихомълком напусна Борисовата градина. В настоящия момент фаворит да оглави ДЮШ на „Армията“ е бившият треньор на Севлиево, Ботев Пд, Пирин Бл, Пирин ГД, Оборище Панагюрище, Витоша Бистрица и Янтра Костадин Ангелов-Лаптопа. Самият той е юноша на ЦСКА, като не отрече пред „Тема Спорт“, че води преговори с 31-кратните шампиони. „Когато има нещо официално, то ще бъде обявено от клуба“, лаконичен бе 50-годишният специалист. Ангелов притежава лиценз „Про“ от Българска треньорска школа и висше образование със степен магистър от НСА „Васил Левски“ със специалност „Спортен мениджмънт“.

Беласица победи дубъла на Септември София на Царя с 2:1

В мач от 4 кръг за първенството на ЮЗ трета лига на стадион Цар Самуил се срещнаха мъжките отбори на ОФК Беласица и ПФК Септември 2 София.

Миньор Перник с първа домакинска загуба (ВСИЧКИ РЕЗУЛТАТИ НА ЮГОЗАПАД)

Миньор Перник претърпя първата си загуба на свой терен. В среща от четвъртия кръг на първенството в Трета Югозападна лига "миньорите" отстъпиха с 1:2 пред Банско.

Интер стартира ударно защитата на титлата си

Интер започна с категоричен успех новия сезон в Серия А. Шампионите разгромиха с 4:1 Монца у дома.

Славия спря Лудогорец - 1:1 (ВИДЕО)

"Орлите" играха с 10 души през по-голямата част от мача

Бомба! Цървена звезда направи оферта на Сангаре

Хегемонът на сръбския футбол Цървена звезда е отправил конкретна оферта за нападателя на Левски Мустафа Сангаре, съобщава Africafoot.

НА ЖИВО: Левски - Спартак (Варна) 2:0

Следете мача на живо с нас тук