Иван Колев: Играчите ми се раздадоха на терена

Иван Колев: Играчите ми се раздадоха на терена

Ето какво заяви наставникът на Локо София след загубата от Пирин

Старши треньорът на Локомотив (София) Иван Колев сподели мнението си след загубата с 1:2 от Пирин (Благоевград).

Наставникът на "железничарите" заяви, че двата гола на "орлетата" през първото полувреме са повлияли психически на неговите играчи, а вътрешните проблеми допълнително са влошили ситуацията в отбора.

"Играчите на Пирин отбелязаха два феномалани гола. Това повлия психически на нашите играчи и беше трудно да се съвземат през първото полувреме. Имахме немалко вътрешни проблеми и това значително намали потенциала ни. Само лекарят може да каже кога Александър Любенов ще се завърне, ръката му е подута.

Не бяхме колебливи във фаза защита. При втория гол топката беше избита нелошо, но последва фантастичен удар. Играчите се раздадоха на терена. Това е единственият начин, по който може да компенсираме липсата на някои футболисти. Искам да бъдем много внимателни и по-агресивни срещу Царско село", заяви Иван Колев.

Ботев (Пловдив) призова феновете за подкрепа

В предстоящото домакинство срещу Ботев (Враца)

Докъде може да стигне проектът "Фратрия"?

Бързият възход на Фратрия: може ли варненският клуб да стигне до efbet Лига?

Арбелоа: Мбапе се чувства все по-добре

Старши треньорът на Реал Мадрид Алваро Арбелоа актуализира информацията за състоянието на нападателя Килиан Мбапе

Дяков за дузпата на Левски: Категорична дузпа, няма драма със съдиите

Легендата на Лудогорец Светослав Дяков също коментира дузпата, с която Левски взе важни три точки на "Герена" срещу Локомотив (Пловдив)

Майкъла коментира дузпата за Левски и предрече още 2 победи на ЦСКА

"Срещу Лудогорец очаквам равностоен мач, който ЦСКА няма да загуби", заяви Георги Илиев

Защитник на Славия стана национал на Кабо Верде

Защитникът на българския Славия Жордан Варела получи разрешение да играе за националния отбор на Кабо Верде, съобщават от футболната федерация на странатa