Иво Тонев на прибиране от Кипър: Желанието на всички ни е до петък да имаме нови попълнения (видео)

Иво Тонев на прибиране от Кипър: Желанието на всички ни е до петък да имаме нови попълнения (видео)

Наистина закъсняваме със селекцията, дано не е прекалено много, надява се новият шеф на "Герена"

Наистина закъсняваме със селекцията, дано не е прекалено много. Желанието на всички ни е до петък да имаме нови попълнения, така че отборът да бъде напълно готов за втория лагер. Това каза шефът на УС на Левски и изпълнителен директор на клуба Иво Тонев при пристигането на „сините” от първия подготвителен лагер, предаде репортер на Novsport.com от летище София.
 
Вчера се появи информация, че кипърски мениджър е предложил на Левски юношата на Реал (Мадрид) Гонсало Гарсия. 28-годишният Гарсия прави много силен сезон в АЕК (Ларнака) с 8 гола в 14 мача, след като през лятото премина със свободен трансфер от Грьонинген. Старши треньорът на „сините” Николай Костов изгледа мача от местното първенство между АЕК (Ларнака) и Аполон (Лимасол), завършил 1:1, в който Гарсия игра 90 минути. 
 
На въпрос дали им е предлаган футболист, Тонев беше лаконичен: „Не са ни предлагали футболисти – просто гледахме мач.”  

Николай Костов обаче призна за интерес към въпросния играч.

Имахме разговори с Арс. Надявам се в следващите два дни да има развитие по въпроса. Държа да подчертая, че отношенията ни са напълно коректни, каза новият „син” шеф относно опита им да се отърват от холандския нападател.
 
Иначе Тонев е доволен от „това, което видях”. „Доволен съм от младите момчета и представянето им във вчерашната контрола. Интересни са новите методи на Николай Костов в тренировките, надявам се да са полезни”, каза той.
 

И добави: „Най-важното е, че всички останали играчи помагат на Нуно Пинто да се адаптира бързо. Харесва ми, че има добър колектив в отбора. Нещата, които не ми харесват в отбора, ги казвам на когото трябва.”  

Цолов: Знаех, че подиумът е възможен

Никола Цолов заяви, че е вярвал във възможностите си да стъпи на подиума в Абу Даби във Формула 2 още от вчера, когато бяха квалификациите.

Янев: Не мога да кажа, че сме им отстъпвали по нещо

“Надявам се да спечелим мача с Локо (Сф) за Купата”, завърши треньорът на ЦСКА

Илиев: Тежките условия ни помогнаха след нашия гол

“Доволен съм от себераздаването”, допълни треньорът на Черно море

Дробаров: Най-важното е, че победихме

Защитникът на Черно море бе с ключов принос за успеха

Уеслен: Усещането от победата е прекрасно!

Авторът на първия гол срещу ЦСКА бе щастлив

Борбен Черно море спря серията на ЦСКА - 2:0 (ВИДЕО)

Уеслен и Георги Лазаров донесоха радостта на “Тича”

Скандал! Левскари скандират: Смърт за Любо Пенев

Противно на обединението на цялата нация след новината за тежкото заболяване на футболната легенда Любослав Пенев, част от феновете на Левски вбесиха обществеността със скандална проява, твърди БЛИЦ.

Тунчев: Успяхме да си върнем облика

Старши треньорът на Арда (Кърджали) Александър Тунчев бе удовлетворен от характера на неговия отбор при успеха с 2:0 над Локомотив (Пловдив). 

Арда удари Локо Пд на Лаута (ВИДЕО)

Продължава добрата серия на отбора от Кърджали