Измислен скандал, никой не е спирал Караиванов за Ирландия

Измислен скандал, никой не е спирал Караиванов за Ирландия

Шефът на ПФЛ е на отдавна планирано пътуване в чужбина до 31 март

В последните часове в медиите упорито се разпространява слуха за нов конфликт около националния отбор. Според писанията без източник се твърди, че селекционерът Илиан Илиев не е допуснал шефът на ПФЛ Атанас Караиванов да пътува с отбора за Дъблин. Двамата влязоха в конфликт преди време, след като Караиванов поиска оставката на Илиев, а от Черно море поискаха неговата. 

Проверка на NOVSPORT показа, че написаното изобщо не отговаря на истината. "Няма нищо такова. Аз съм на отдавна планирано пътуване в чужбина от 21 до 31 март и дори ще пропусна заседанието на Изпълкома на 28 март", заяви за NOVSPORT Караиванов. 

Много притеснително е, че някой отново се опитва да вкара напрежение в националния отбор ден преди реванша от плейофите за Лига на нациите срещу Ирландия в Дъблин. Обстановката около "лъвовете" е напълно спокойна и никой няма полза от подобни измишльотини по медиите. 

Потвърдено: „Българска армия“ ще запази името си

Това разкри шеф в ЦСКА

Ботев (Враца) с ново 1:1 срещу датчани в Кипър

Двата тима се срещнаха преди няколко дни в Агия Напа и отново направиха 1:1

ЦСКА показа как напредва строежът на „Българска армия“ (ВИДЕО)

Разказът на изпълнителния директор на APD България стартира от един от двата входа на Сектор А

ОФИЦИАЛНО: Стърлинг си тръгна от Челси

Рахийм Стърлинг вече официално не е играч на Челси, след като договорът му с лондончани е бил прекратен по взаимно съгласие, обявиха от "Стамфорд Бридж"

Илиан Илиев: Трябва да добавим малко качество

Старши треньорът на Черно море – Илиан Илиев, говори пред медиите след контролата на „моряците“ срещу Черноморец Бургас (1:0)

Черно море победи Черноморец Бургас с 1:0 след загубата от Локо ГО

Черно море записа победа във втората си контрола за деня