ИЗНЕНАДА: УЕФА дава точки на два ЦСКА в ранглистата

ИЗНЕНАДА: УЕФА дава точки на два ЦСКА в ранглистата

Вижте подробности

УЕФА обнови 10-годишната си ранглиста след изиграването на мачовете от груповата фаза на евротурнирите през този сезон. В нея попадат 12 клуба от България.

С най-висок коефициент от родните отбори е Лудогорец – 51.000. След тях се нарежда ЦСКА с 8.000, а трети е Левски с 5.250.

На четвърто място е Локомотив Пловдив с 4.000. Топ 5 се допълва от Славия (2.750).

Следващите в класацията с коефициент 2.500 са Ботев Пловдив и фалиралият ЦСКА, а веднага след тях се нарежда Литекс 2.250.

Локо Пловдив обяви предсезонните контроли

Локомотив (Пловдив) започна лятна подготовка. В 11:00 часа старши треньорът Душан Косич изведе "черно-белите" на първо занимание.

Лудогорец стартира подготовка със Стаси и Руи Мота

На 18 юни тимът ще замине за Австрия, където ще се проведе вторият етап от подготовката.

Черно море се разделя с нападател

Централният нападател Дерик Осей, който бе привлечен на пожар в края на февруари тази година, няма да носи повече екипа на Черно море.

Тунчев: Трябва да сме по-смели в Европа, ще продължим да разчитаме на българи

Старши треньорът на Арда - Александър Тунчев, сподели очакванията си за историческото участие на отбора в европейските клубни турнири.

Керкез коментира бъдещето на Андрей Йорданов в ЦСКА

Керкез обяви, че Иван Дюлгеров работи индивидуално

Душан Косич: Трябва да си поставим по-високи цели

"Черно-белите" започват занимания на "Лаута", а ето какво сподели наставникът на "смърфовете"

Керкез: Много футболисти ни отказват, защото ЦСКА не е в Европа

Няма как от днес за утре да сменим всичко, ще вървим стъпка по стъпка

Сдружение „Ботев“ избра вариант за бъдещето на клуба

Миноритарният собственик на Ботев (Пловдив) - Сдружение "ПФК Ботев", излезе с позиция относно бъдещето на клуба.

Оферта от чужбина разколеба Теодор Иванов за ЦСКА

Днес "армейците" се събират за първа тренировка в Панчарево