ИЗВЪНРЕДНО: Хубчев предаде Борислав Михайлов на Великден!

ИЗВЪНРЕДНО: Хубчев предаде Борислав Михайлов на Великден!

Треньорът се прости с футболистите, но не предупреди президента на БФС, че ще подава оставка

Петър Хубчев извърши коварно предателство спрямо президента на БФС Борислав Михайлов по време на най-светлия християнски празник, научи БЛИЦ.
 
Бившият защитник не звъннал дори един телефон на човека, който го назначи за национален селекционер и по този начин му гласува безрезервно доверие и то още преди да е постигнал значими успехи като клубен треньор.
 
Хубчев задействал плана по оттеглянето си в края на страстната седмица и поставил съотборниците си от златното поколение в САЩ Михайлов, Лечков и Костадинов в неловко положение. В петък, Борислав Михайлов все още не знаеше, че Хубчев му е обърнал гръб. Същата ситуация беше и с първия вицепрезидент на Централата Йордан Лечков.
 
И ако предположим, че Хубчев се е обидил от критиката на Лече за слабото представяне на трикольорите срещу Косово, то постъпката му спрямо Михайлов е сравнима само с тази на Юда спрямо Исус Христос. Нещо повече - Хубчев, който уж се е изградил като професионалист в Германия, е позвънил на няколко избрани футболисти, за да си вземе довиждане и да им благодари. Един от играчите, които са получили телефонно обаждане, е капитанът на ЦСКА Николай Бодуров.
 
Помощниците на оттеглилия се Хубчев са звъннали няколко телефона на любимците си в националния отбор, за да ги уведомят за дезертьорството си. Едва ли дори в банановите републики, един селекционер ще звъни на играчите, за да им каже, че си отива, вместо да уведоми ръководството дори с един СМС.
 
Явно психиката на Хубчев се е оказала прекалено слаба и той е предпочел да си тръгне преди решителните мачове на България срещу Чехия в Прага и Косово в София, вероятно защото си е давал сметка, че едва ли ще ги спечели.
 
По време на краткото си пребиваване в националния отбор, Хубчев не успя да изгради облик на отбора, въпреки че в някои от мачовете играчите се раздаваха на пълни обороти. Правеха впечатление и нелогичните повиквателни към футболисти-пешеходци, които не са титуляри в отборите си за сметка на други, които играеха на високо ниво в Европа.
 
Така или иначе националният отбор ще се съвземе от предателството на Хубчев и има потенциал да покаже добри игри.

 

Ратко Достанич: Играчите ми са герои

Наставникът на Локомотив (София) Ратко Достанич говори след ремито 1:1 срещу Локомотив (Пловдив) на "Лаута"

Душан Косич: Трудно се работи в тази ситуация

Наставникът на Локомотив (Пловдив) Душан Косич говори след равенството 1:1 срещу Локомотив (София) в efbet Лига

Мощен Локо (Сф) изпусна победата на "Лаута"(ВИДЕО)

Безобразен Локо (Пд) стигна с късмет до 1:1

Ботев Пловдив с над 20 милиона лева приходи за 2024 година

Ботев Пловдив е отчел приходи от близо 21 милиона лева през календарната 2024 година, става ясно от годишния финансов отчет на „жълто-черните“

Левски пусна в продажба специалния мърчандайз "Гунди завинаги в сърцата"

Левски обяви пускането в продажба на специална колекция облекла „Гунди завинаги в сърцата"

Загорчич предупредил играчите си да внимават за Талис

Златомир Загорчич заяви, че голмайсторът за ЦСКА 1948 срещу Славия – Талис, има страхотен удар, а „белите“ са коментирали, че трябва да внимават с офанзивния халф

Иван Стоянов: Тази победа е благодарение на предишните треньори

Новият старши треньор на ЦСКА 1948 Иван Стоянов коментира дебютния си мач, в който „червените“ спечели гостуването на Славия с 1:0

ЦСКА 1948 спря ужасната серия с 1:0 над Славия (ВИДЕО)

Победен дебют за Иван Стоянов начело на "червените"

Караманджуков говори за намаляването на отборите и чужденците в елита

Спортният директор на Лудогорец Георги Караманджуков коментира актуалните теми около бъдещата структура на efbet лига и предложените промени