ИЗВЪНРЕДНО: Иван Колев призна, че поема Славия

ИЗВЪНРЕДНО: Иван Колев призна, че поема Славия

Той заяви, че познава добре обстановката в клуба

Новият треньор на Славия е Иван Колев. Това призна самият специалист.

"Оставам със стария щаб. Сутринта се подготвяхме във фитнеса. Следобед е първата официална тренировка. Няма как да умувам след оферта от Славия. Мен тук обстановката ми е позната. Предстои ни мач с Локо Пловдив. Те са фаворити, но ние треньорите и футболистите трябва максимално бързо да излезем от негативната ситуация” каза за BgDerby Иван Колев.

 

ЦСКА публикува ВИДЕО от стадиона: Най-доброто място за футбол на Балканите!

"Червените" показаха как "шият" тревата

Ботев Пд поднови подготовката си на Коматево

Отборът на Ботев (Пловдив) поднови тренировъчни занимания и от днес „канарчетата“ влизат в лагерен режим на клубната си база, информираха от футболния клуб. 

Крушарски: Ще объркаме сметките на Лудогорец, Левски и ЦСКА

Собственикът на Локомотив Пловдив Христо Крушарски говори пред медиите след пресконференцията, на която „смърфовете“ официално представиха новия си генерален спонсор.

Локо Пд подписа с нов спонсор

Новото партньорство беше обявено на специална пресконференция в София

Ботев разтрогна с трима

Ботев (Пловдив) се раздели по взаимно съгласие с футболистите Алекса Мараш, Таилсон и Талес да Силва, съобщиха от клуба.

Раздяла на „Армията“

Улаус Скаршем приключи с ЦСКА