ИЗВЪНРЕДНО: Левски с голяма глоба след мача със Славия

ИЗВЪНРЕДНО: Левски с голяма глоба след мача със Славия

Вижте подробности и всички решения на ДК

Спортно-техническата комисия към БФС оповести наказанията към футболните клубове след изминалия кръг.

С най-голямо наказание е столичният Левски, а след него се нарежда ЦСКА. "Сините" ще трябва да заплатят глоби в размер от 5300 лева към БФС, а също така трябва да покрият и щетите, нанесени от техните привърженици на стадион "Славия" след дербито в София.

Бранителят Живко Атанасов е наказан с 500 лева глоба за червения картон и лишаване от права за една среща. "Червените" пък ще платят 4000 лева.

Решения - 19.10.2020 г.

За обидни и нецензурни скандирания, на основание чл.37, ал.1, т.26 от ДП /2020/2021/ – ДК наказва ПФК "ЦСКА-София" гр. София с имуществена санкция в размер на 1000 лева.

За възпламеняване на бомбичка на пистата, на основание чл.37, ал.1, т.22.2, б. В от ДП /20120/2021/ – ДК наказва ПФК "ЦСКА-София" гр. София с имуществена санкция в размер на 2000 лева.

За обидни и нецензурни скандирания, на основание чл.37, ал.1, т.26 от ДП /2020/2021/ – ДК наказва ПФК "ЦСКА 1948 " гр. София с имуществена санкция в размер на 1000 лева.

За издигнат плакат с обидно съдържание, на основание чл.37, ал.1, т.26 от ДП /2020/2021/ – ДК наказва ПФК "Черно море" гр. Варна с имуществена санкция в размер на 1000 лева.

За нерегламентирано използване на факли и димки, на основание чл.37, ал.1, т.22.2, б. А от ДП /2020/2021/ – ДК наказва ПФК "Славия" гр. София с имуществена санкция в размер на 300 лева.

За хвърлена факла на терена, на основание чл.37, ал.1, т.4, б. А, предложение 1 от ДП /2020-2021/ ДК наказва ПФК "Славия" гр. София с имуществена санкция в размер на 1000 лева.

За обидни и нецензурни скандирания, на основание чл.37, ал.1, т.26 от ДП /2020/2021/ – ДК наказва ПФК "Славия" гр. София с имуществена санкция в размер на 1000 лева.

За нерегламентирано използване на факли, на основание чл.37, ал.1, т.22.2, б. А от ДП /2020/2021/ – ДК наказва ПФК "Левски" гр. София с имуществена санкция в размер на 300 лева.

За хвърлена пиратка на пистата, на основание чл.37, ал.1, т.22.2, б. В от ДП /20120/2021/ – ДК наказва ПФК "Левски" гр. София с имуществена санкция в размер на 2000 лева.

За обидни и нецензурни скандирания, на основание чл.37, ал.1, т.26 от ДП /2020/2021/ – ДК наказва ПФК "Левски" гр. София с имуществена санкция в размер на 1000 лева.

За увреждане на материална база, на основание чл.37, ал.1, т.6, б. Б от ДП /2020/2021/ – ДК наказва ПФК "Левски" гр. София с имуществена санкция в размер на 2000 лева.

ДК задължава ПФК „Левски” гр. София да възстанови щетите на стадион „Славия” гр. София съгласно чл.38, ал.1. 

Вуцов пред всички в Левски

Вратарят е без смяна от началото на сезона

Белчев: На всеки един в съблекалнята имам пълно доверие

„Днес имаше добра реакция след тези 4 загуби, които бяха поредни.“

Атанас Атанасов: Това е пътят, ще минаваме през такива мачове

„Когато има успехи, е лесно“, посочи треньорът на Добруджа

Локомотив (Пловдив) остана без защитник за двете визити във Варна

Лукас Риян е с разтежение на адукторите, съобщават от Локомотив (Пловдив)

Локо Пд с информация за гостуването на Черно море

Пропуските са вече в продажба онлайн

Играч на Черно море прояви героизъм в дербито

Живко Атанасов показа колко отдаден е на клубната кауза

Септември обърна Добруджа за първи точки през сезона (ВИДЕО)

Столичани спечелиха с 2:1 и спряха серията си от 4 загуби

Вървят преговори за продажбата на Берое

Шотландци преговарят с Банато, а посредник между двете страни е Ивайло Атанасов-Бероеца

ЦСКА тренира без почивка до мача в неделя

ЦСКА започна подготовка за следващия шампионатен мач от 6-ия кръг на Първа лига срещу ЦСКА 1948.