ИЗВЪНРЕДНО: Нарязаха гредите на "Армията"

ИЗВЪНРЕДНО: Нарязаха гредите на "Армията"

Вижте подробности

Недоволни фенове на ЦСКА са счупили вратите на официалния терен на стадион "Българска армия" и са изписали със спрей на вратата на домакинската съблекалня "Срам и позор". 

Протестната проява на ултрасите се е случила тази нощ след завръщането им в София след злополучния мач от Първа лига срещу шампиона Лудогорец в Разград снощи, загубен с 0:3.   

Феновете на "червените" недоволстват от поредното бездушно представяне на отбора, който допусна трето поражение и има само два отбелязани гола в първите си шест официални мача през сезона, в които постигна само един измъчен успех в шампионата срещу новака в елита Крумовград с 1:0 в столицата.

Запалянковците на ЦСКА бяха крайно разочаровани след отпадането от непретенциозния румънския Сепси с общ резултат 0:6 в квалификациите на Лигата на конференциите, а напрежението се засили след равенството 1:1 срещу Славия за първенство на "Българска армия" миналия уикенд. Поражението от Лудогорец и най-вече поведението на футболистите на "армейците" в Разград, обаче, е преляла чашата на търпението на ултрасите. Запалянковците настояват ръководството на клуба да вземе спешни и адекватни мерки, за да спре пропадането на отбора.

Сериозен интерес от чужбина към вратаря на Берое Артур Мота

Това призна спортният директор на заралии

ПЪРВО В NS: Павлин Николов плати и спаси лиценза на Спартак Вн

Вижте подробности

Делова и Скаршем се връщат в строя на ЦСКА за Берое

„Червените“ потвърдиха травмата на Локило

Караиванов: Ще има правило за брой български футболисти на терена

Шефът на БПФЛ коментира актуалната тема с българите и чужденците в родните отбори

Билети между 20 и 50 лв. за Лудогорец – ЦСКА, Караиванов обясни за секторите

Финалът за Купата на България е на 22 май

Лоша новина за ЦСКА: Джейсън Локило се контузи

Крилото със сигурност пропуска визитата в Стара Загора

В Пловдив: Артур Платек напусна Ботев

Спортният директор напусна „жълто-черните“

Феновете на ЦСКА готвят супер хореография за финала с Лудогорец

Феновете на ЦСКА започнаха да събират средства, за да направят супер хореография за финала за Купата на България с Лудогорец. 

Мазир Сула няма да играе в Арда

Някой пусна слух за звездата на Черно море точно преди този мач