ИЗВЪНРЕДНО: Сираков скочи на съдиите

ИЗВЪНРЕДНО: Сираков скочи на съдиите

Вижте подробности

Наско Сираков беше гост в подкаста „Неформално с Георги Петков“.

Собственикът на Левски говори за съдийството, случващото се в Левски и БФС.

Ето какво каза Сираков:

„Всички знаем, че в българския футбол се толерират и се съдийства по определен начин на определени отбори. Да, Лудогорец е един от тях. Абсолютно! На Левски бяха откраднати прекалено много точки чрез съдийството. Не сме съгласни, че шефът на съдиите Кашай е главният виновник. Огромната вина е в самите съдии. Те са абсолютно обвързани и зависими. Една част от тях са абсолютно корумпирани. Боби може да промени много неща, ако иска. Ние промени не виждаме.

Когато успях да върна Мъри, всичко в Левски започна да се променя към добро. С Христо Стоичков се чуваме постоянно и обменяме мисли. За някои той е странен. За мен е малкият Стоичков, който през 1986 година го взеха в националния отбор. Можеше да ти извади очите с потенциала си.
Не съм имал амбиция да бъда президент на БФС. Аз съм горд с работата, която върша в Левски.

В декларацията казахме всичко. Тя не е атака лично към Боби, а към системата в българския футбол. Наложително е да има много сериозни промени. Боби има вина, че допуска хората под него да си развяват коня, най-вече Съдийската комисия. Там всяка седмица гледаме Баташкото клане за определени отбори. Почти всяка седмица е така и срещу Левски.

Нашите фенове нямат нищо общо с другите фенове в България. Те са без аналог!"

Иван Цветанов: Доста неща трябва да подобрим

"Отнасяме се сериозно към турнира", каза треньорът на Ботев Пд

Ботев Пловдив с разгромна победа за Купата

"Жълто-черните" разбиха Спартак Плевен

Официално: Двама чужденци се завърнаха в Своге

Спортист с две нови попълнения

Ахмед Хикмет: Трябва да се опитаме да победим, без значение от противника

"Можем да си позволим ротация", каза треньорът на Спортист Своге

Треньорът на Спартак Варна предупреди играчите

Треньорът на Спартак Варна предупреди играчите да подходят сериозно и отговорно в днешния мач за Купата в Ямбол

ЦСКА организира зимния лагер в Турция, ясен е един от съперниците

ЦСКА ще проведе зимен лагер в Анталия

Косич определи групата за гостуването на Дунав

Старши треньорът на Локомотив (Пловдив) Душан Косич определи групата на “железничарите” за предстоящия мач срещу Дунав (Русе) от 1/16-финалите на турнира за Купата на България по футбол

Веласкес: Неуважително е да говорим само за Лудогорец

Старши треньорът на Левски Хулио Веласкес даде официалната си пресконференция преди мач от 1/16-финалите за Sesame Купа на България срещу Хебър

Левски показа новия автобус на тима

Левски загатна с публикация в социалните мрежи, че скоро ще има нов автобус, който ще вози първия отбор