ИЗВЪНРЕДНО: Славия взима играч от Висшата лига!

ИЗВЪНРЕДНО: Славия взима играч от Висшата лига!

Ето кой е той

Славия е пред сензационен трансфер. Белите очакват до дни играч на Нюкасъл. Става въпрос за 22-годишния перуански атакуващ халф Родриго Вилка.

В момента се уточняват последни детайли около преминаването на състезателя на стадиона в "Овча купел". Вилка ще е под наем до края на сезона.

Футболистът притежава испански паспорт и така няма да заема квота за играч извън ЕС. В края на миналата година Родриго се е завърнал от наем в Донкастър. Преди това е бил част от селекцията на "Свраките" до 23 години.

На 20 януари е привикан за няколко тренировки с първия отбор на Нюкасъл. Той обаче на този етап не може да хване ръка там и ръководството и агентът му са преценили, че е по-добре да се прибегне до преотстъпване.

Вилка е привлечен на "Сейнт Джеймсис Парк" през октомври 2020 година от перуанския Депортиво Мунисипал. Както е известно, босът на "белите" Венцеслав Стефанов потвърди преди дни, че на "Овча купел" очакват млад южноамерикански футболист от клуб от Премиър лийг.

Арсенал потвърди строги санкции за 17 от феновете си

Всеки един е отстранен от мачовете на лондончани за период между 1 и 3 години

Киряков: Момчетата се постараха, спокойно можехме да постигнем и равенство

Треньорът на Етър не бе доволен след загубата от Янтра

Спартак (Варна) е в кошмарна серия срещу Локомотив (София)

Преди петъчния сблъсък между двата отбора на стадиона в кв. „Надежда“

Янтра записа първа победа в първенството, надделя над Етър на "Ивайло"(ВИДЕО)

Габровци спечелиха местното дерби

Десподов призова за подкрепа към националите

Бъдете 12-ият играч, каза капитанът на “лъвовете”

Ясен е съдията на мача Миньор – Етър

Вижте съдийските назначения за срещите от 5 кръг

Глобиха Ботев (Пловдив) с почти 6 бона, санкционираха и Веласкес

Вижте всички решения на Дисциплинарната комисия на БФС

БФС отпусна още 400 билета за България - Испания

Интересът към мача е огромен

Клуб от Лос Анджелис иска Марин Петков от Левски

„Сините“ са определили цена от $1 млн. за таланта си, но са получили оферта за наем