ИЗВЪНРЕДНО: Тимур Дагуев напусна Ботев Пд, нападна Генчев

ИЗВЪНРЕДНО: Тимур Дагуев напусна Ботев Пд, нападна Генчев

Ето какво заяви той

Отговарящият за изходящите трансфери в Ботев Пловдив и доскорошен помощник-треньор на „канарчетата“ – Тимур Дагуев, напуска клуба. Това стана ясно след негова публикация в социалните мрежи, с която остро напада старши треньора – Станислав Генчев, и пожелава успех на клуба.

Ето какво написа Тимур Дагуев в своя Facebook профил, сбогувайки се с Ботев Пловдив:

„Направих всичко, което можах с пълно уважение и чиста съвест. Да се боря с един идиот, който може да не спира да лъже всеки ден не е в мой интерес. Защо не е интересно? Защото той е слаб опонент и изобщо не е мъж за мен. Бедният човек отвътре е празен. Нула смелост! Най-големият лъжец, който съм виждал. Бог вижда всичко и времето ще покаже всичко станало наяве. Гордея се със свършената работа през последните 3 години. Това никой не може да ми го вземе. Можете да се карате колкото си искате, вече не е мой проблем. Направих всичко, за да се чувствам добре в клуба през тези 3 години. Късмет“.

Андрей Желязков: Всичко между Левски и Лудогорец тепърва започва

Андрей Желязков е бивш голмайстор на Славия и националния отбор, както и на нидерландския Фейенорд.

НА ЖИВО: Септември – Черно море 0:1

Гледайте и следете мача тук…

Араби пак се сетиха за головата машина на ЦСКА 1948

Головата машина на ЦСКА 1948 Мамаду Диало отново попадна в радара на чужди клубове

Балъков за Боби Михайлов: Стискаме палци да се върне сред нас

Красимир Балъков изрази своята силна подкрепа за съотборника си от паметния отбор на САЩ '94 Борислав Михайлов, пожелавайки му бързо възстановяване

Янев връща Ето’о в титулярния състав на ЦСКА

Джеймс Ето’о ще се завърне сред титулярите на ЦСКА София за домакинството срещу Локомотив София, съобщава „Тема Спорт“.

Яник Синер с експресна победа в Индиън Уелс

Яник Синер започна по впечатляващ начин участието си в турнира в Индиън Уелс, след като победи убедително чешкия квалификант Далибор Сврчина с 6:1, 6:1.