ИЗВЪНРЕДНО: ЦСКА напира за Спас Делев, отхвърли хората на Джарета

ИЗВЪНРЕДНО: ЦСКА напира за Спас Делев, отхвърли хората на Джарета

„Червените“ искат и защитник от чужбина

Спас Делев е близо до завръщане на „Армията“, пише „Мач Телеграф“.

В „Борисовата градина“ правят всичко възможно, за да се привлекат още нови играчи, за да може Стойчо Младенов да разполага с по-широк състав за предстоящите битки от Лигата на конференциите и първенството.

Това се налага заради проблемите с травми, които изпитват „червените“ от началото на сезона.

На „Армията“ успяха да намерят заместник на Тибо Вион, който се контузи срещу Виктория Пилзен и се наложи да се оперира.

Под наем от Лех срещу 150 000 евро дойде Карло Мухар, а атаката бе подсилена с Калоян Кръстев от Славия.

Младенов обаче настоявал за привличането на още един офанзивен играч, който отново ще бъде българин.

Според запознати от ЦСКА са се сетили за Спас Делев, който в миналото минаваше за един от най-големите любимци на феновете.

В Арда едва ли ще имат против да се разделят с него при добри условия, след като в момента заплатата му се оказва в тежест за „сините“.

Смята се, че той взема най-тлъста пачка в Кърджали, а там предстои орязване на месечните възнаграждения. Освен това за „червените“ няма да бъде проблем да го картотекиран в УЕФА днес, стига да затворят навреме сделката.

От Нион позволиха това заради проблемите около пандемията, която не стихва в цял свят. Очаква се днес на „Армията“ да представят и още един бранител.

Този път той ще дойде от чужбина, посочва изданието и допълва, че ЦСКА се отказа от възможността отново да ползва услугите на Кристиано Джарета за селекцията.

Италианецът препоръча на „червените“ двама играчи, които се смятат за ненужни в Уотфорд, където продължи кариерата му.

Става въпрос за Домингош Кина, който е национал на Гвинея Бисау, както и за Марк Наваро. Последният е испанец и играе като десен бек.


Кина трябваше да дойде на ..Армията“ под наем, докато Наваро можеше да подпише и с постоянен трансфер. Кина обаче в крайна сметка бе спазарен с Фулъм. Иначе медиите на Острова обявиха, че „стършелите“ са се разбрали с Наваро да се разделят по взаимно съгласие.

В ЦСКА нямат много добри спомени от играчите, които им прати Джарета през миналото първенство. Нито Синклеър, нито Пеняранда успяха да направят нещо впечатляващо с червената фланелка.
Лудогорец си хареса халф от Втора Бундеслига

Лудогорец е близо до това да осъществи още един входящ трансфер.

Берое обяви четири контроли

Заралии обявиха плановете си за лятна подготовка

Пирин Гоце Делчев има нов треньор

Васил Чергов поема отбора

Арда срещу фарьорци или финландци в Лигата на Конференциите

Отборът на Александър Тунчев е домакин в първия мач на 24 юли, а реваншът е седмица по-късно.

Левски срещу АЕК, ако падне от Апоел

Очаквайте подробности!

Лудогорец срещу албанци или исландци при провал срещу Динамо Минск

Разградчани ще продължат в Лига на конференции, ако отпаднат от беларусите

Защитник се присъедини към ЦСКА

Браян Кордоба започна тренировки с "червените"

БФС и Scouty.bg подписаха договор за сътрудничество

Днес в efbet Национална футболна база бе сключен договор за сътрудничество между Българския футболен съюз и Scouty.bg.

Турци на пътя на Черно море в Европа

"Моряците" приемат Истанбул Башакшехир в първия мач