ИЗВЪНРЕДНО: ЦСКА с призив към феновете преди дербито

ИЗВЪНРЕДНО: ЦСКА с призив към феновете преди дербито

"Червените“ с официално съобщение

Билети за вечното дерби в събота (29 септември) от 17:00 часа на Националния стадион, на което ЦСКА е домакин, няма да се продават в деня на мача, съобщиха от „Българска армия“.

Двубоят с Левски бе обявен като "високорисков" от полицията и пропуски няма да се продават в събота, като и продажбата на билети онлайн ще приключи в 23:59 часа в петък (28 септември).

Притежателите на абонаментни карти имат посочено място за Националния стадион и не се нуждаят от покани за дербито, уточняват „червените“.

Феновете на ЦСКА ще бъдат настанени в секторите "А" и "Г", а гостуващите привърженици - в секторите "Б" и "В".

Цената на билетите за "А" и "В" сектор е 15 лева, а за "Г" и "Б" - 10 лева.

Билети могат да бъдат закупени до петък от фен магазина на "Армията", мрежата на Тикетпро, бензиностанциите на OMV, магазините на Office 1 и Orange, Билетен център на НДК и касите на зала "Арена Армеец".

Знаем, че това ще причини неудобство на много от вас, но трябва да се съобразим с новите изисквания, пишат от Борисовата градина и допълват:

Вярваме, че въпреки всичко ще намерите време и възможност да закупите своя билет и заедно ще доминираме по трибуните и на терена.

Припомняме на всички фенове да носят със себе си документ за самоличност, защото след въведения строг пропусквателен режим, той им е необходим, за да бъдат допуснати на стадиона.

ВСИЧКИ НА СТАДИОНА!

ЗАЕДНО МОЖЕМ ВСИЧКО!

Локо Пловдив обяви предсезонните контроли

Локомотив (Пловдив) започна лятна подготовка. В 11:00 часа старши треньорът Душан Косич изведе "черно-белите" на първо занимание.

Лудогорец стартира подготовка със Стаси и Руи Мота

На 18 юни тимът ще замине за Австрия, където ще се проведе вторият етап от подготовката.

Черно море се разделя с нападател

Централният нападател Дерик Осей, който бе привлечен на пожар в края на февруари тази година, няма да носи повече екипа на Черно море.

Тунчев: Трябва да сме по-смели в Европа, ще продължим да разчитаме на българи

Старши треньорът на Арда - Александър Тунчев, сподели очакванията си за историческото участие на отбора в европейските клубни турнири.

Керкез коментира бъдещето на Андрей Йорданов в ЦСКА

Керкез обяви, че Иван Дюлгеров работи индивидуално

Душан Косич: Трябва да си поставим по-високи цели

"Черно-белите" започват занимания на "Лаута", а ето какво сподели наставникът на "смърфовете"

Керкез: Много футболисти ни отказват, защото ЦСКА не е в Европа

Няма как от днес за утре да сменим всичко, ще вървим стъпка по стъпка

Сдружение „Ботев“ избра вариант за бъдещето на клуба

Миноритарният собственик на Ботев (Пловдив) - Сдружение "ПФК Ботев", излезе с позиция относно бъдещето на клуба.

Оферта от чужбина разколеба Теодор Иванов за ЦСКА

Днес "армейците" се събират за първа тренировка в Панчарево