ИЗВЪНРЕДНО: ЦСКА взима нападател от Бразилия (ВИДЕО)

ИЗВЪНРЕДНО: ЦСКА взима нападател от Бразилия (ВИДЕО)

24-годишният футболист ще играе под наем при "червените" през следващите 18 месеца

ЦСКА ще се подсили с нападателя Маурисио Гарсеш от Бруске ФК, съобщава dsport. 24-годишният футболист ще играе под наем при "червените" през следващите 18 месеца.

Гарсеш има договор с бразилския клуб до декември 2024 година. Спортният директор на Бруске ФК - Андре Резини, каза, че споразумението с ЦСКА все още не е подписано.

Той заяви, че ако сделката бъде потвърдена, бразилският клуб ще получи обезщетение за наема на нападателя, а ЦСКА ще поеме изцяло заплатата на Гарсеш.

"Армейците" имат опция да откупят изцяло правата на Гарсез, като сумата е по-ниска от тази, която е записана в неговата освобождаваща клауза.

24-годишният нападател има 13 гола в 62 мача. Той е третият играч в историята на Бруске с най-много голове (11).

Кирил Котев: Искаме да завършим с точки

Директорът на националните отбори в БФС Кирил Котев се надява, че България най-после ще започне да печели точки и в Бурса утре „лъвовете“ ще покажат играта от първото полувреме в София през октомври

Черно море вдига основен играч на крака

Добра новина за наставника на Черно море Илиан Илиев.

Веласкес разпускал на СПА след загубата от ЦСКА

Треньорът на Левски е решил да зареди батериите след загубата в дербито срещу ЦСКА (0:1) със семейството си

Евтимов не отрече за трансфер в ЦСКА

Вратарят гледал дербито на живо

В Португалия: Наредиха нов в ЦСКА до Кристиано Роналдо

Бруно Жордао попадна в идеалния състав на седмицата

ЦСКА 1948 с благотворителен търг

"Червените" с подкрепа за малката Белослава от Русе

Футболист с 58 мача за Ливърпул на проби в Локо (София)

Джордан Айб изпада в депресия покрай COVID

Теодор Иванов: Не е добре ЦСКА да е на 6-о място, надявам се поне на топ 3

„Искам да покажем добрата игра от мача с Чехия и да победим Шотландия“

Осминафиналите за Купата стартират с Левски

БФС обяви програмата