ИЗВЪНРЕДНО: Затварят сектор "Г" на "Армията" за Лига Европа!

ИЗВЪНРЕДНО: Затварят сектор "Г" на "Армията" за Лига Европа!

Вижте кога „червените” ще пуснат в продажба билетите за мача с ФК Рига

На 2 юли (понеделник) ще бъдат пуснати в продажба билетите за първия мач от първия квалификационен кръг на Лига Европа между ЦСКА и Рига. 
 
Срещата ще се играе на стадион "Българска армия" на 12 юли (четвъртък), но началният час все още не е обявен.
 
Феновете ще бъдат настанявани в секторите "А" и "В", а секторите "Г" и "Б" ще бъдат затворени, защото не разполагат със седящи места.
 
Цените на билетите са както следва:
 
- Сектор А - 20 лева
 
- Сектор В - 12 лева
 
 - ВИП ложа - 150 лева
 
Деца до 7 години ще влизат на стадиона безплатно.
 
Билети ще могат да бъдат закупени от фен магазина на "Армията" и от мрежата на Тикетпро, бензиностанциите на OMV, магазините на Office 1 и Orange, Билетен център на НДК и касите на "Арена Армеец".

 

Готвят ли Лудогорец и ЦСКА 1948 ново голово шоу?

Двата отбора затварят неделната програма

Левски няма право на грешка в Добрич

На „сините“ обаче няма да им е лесно на пълния стадион "Дружба"

Шефът на Спартак Вн след позора: Ще вземем мерки

"Първо трябва да открием същността на проблема, а след това да намерим и неговото решение"

Славия гостува на Черно море с мисъл за топ 8

„Белите“ изпаднаха от втората четворка часове преди визитата на „Тича“

Бихме Косово при 16-годишните (ВИДЕО)

Националният отбор на България до 16 години започна успешно участието си в Турнира за развитие на УЕФА, след като победи Косово с 1:0 в първия си мач.

Треньорът на Берое: За две години не са ми свирили дузпа срещу водещ отбор

Старши треньорът на Берое Хосу Урибе изрази задоволство от играта на своя отбор, въпреки поражението с 0:3 от ЦСКА.