Живондов: Голът на Чочев е най-важният в кариерата ми

Живондов: Голът на Чочев е най-важният в кариерата ми

Временният наставник на Лудогорец, Тодор Живондов, изрази голямо удовлетворение след победата с 3:2 като гост над Черноморец Бургас в турнира за Купата на България.

Той определи решителното попадение на Ивайло Чочев като най-значимия момент в треньорската си кариера досега.

„Поздравявам отбора на Черноморец за представянето им. Ние играхме с мисъл за предстоящите три срещи. Мога само да похваля моите футболисти за желанието и отдадеността им. Грешките са видими за всички, но нямам сериозни забележки към отбора“, заяви Живондов.

„Изключително съм щастлив, че избегнахме продължения, тъй като ни предстоят тежки гостувания на Черно море и Ференцварош. Този гол е сред най-значимите моменти в кариерата ми. Вкарахме три български попадения, което е любопитно стечение на обстоятелствата. Тимът ни има добри футболисти и потенциал, а Лудогорец ще изглежда различно в следващите мачове“, добави той.

„Работя в клуба вече 13 години и изпълнявам задълженията си, докато имам доверие от ръководството. Колко дълго ще продължи това – зависи от собствениците и техните решения. Срещу Черно море трябва да играем умно и задължително да победим. Ако успеем, съм убеден, че до края на годината няма да допуснем нова грешка. В Европа Лудогорец ще покаже различно лице – там мотивацията е на друго ниво“, коментира Живондов.

„В момента мисля само за предстоящия двубой с Черно море. За жребия ще говорим след това“, завърши той.

Локо (Пловдив) пусна програмата за зимна подготовка

“Смърфовете” ще се готвят в Турция

Мариян Гребенчарски ще свири отложения мач Берое - Лудогорец

Вижте кои са помощниците му

Любо Ганев, Владо Николов и шампиони с Левски откриват петия турнир за звезди на бъдещето в София

Българските дербита Левски - ЦСКА при момчетата и Марица - Левски при момичетата ще са в събота следобед

Вратар напусна Спартак Варна

Резервният вратар на Спартак Варна Илия Шаламанов-Тренков напусна отбора.

БФС наказа ЦСКА и Славия след Купата на България

Решения на Дисциплинарната комисия на БФС от 16.12.2025 г.

ЦСКА ще изиграе пет проверки по време на паузата

От ЦСКА публикуваха зимната програма на тима на Христо Янев

Президентът на БФС Георги Иванов взе участие в пленарната сесия на постоянните комисии на ФИФА

Президентът на Българския футболен съюз Георги Иванов взе участие в пленарната сесия на постоянните комисии на ФИФА, която се проведе в Катар

ЦСКА с втори трансферен удар преди Коледа!

"Армейците" взимат защитник от Португалия

Пуснаха билетите за Берое - Лудогорец

Мачът е в петък от 17,30 часа