Калпаков: Искаме да сме по-добри

Калпаков: Искаме да сме по-добри

Треньорът на Монтана бе много доволен от успеха над Ловеч

Наставникът на Монтана Танчо Калпаков остана доволен от победата с 2:0 в гостуването на ФК Ловеч в двубой от 24-ия кръг на Втора лига.

"Без значение кога ще падне голът. Психологическото предимство не бе на наша страна. Противникът излезе по-напред и опита да ни бие по-високо. Създаваха суматоха. В началото на мача бяхме по-концентрирани, но противникът ни предложи сгъстена защита. Това не ни даваше много възможности, но стигнахме до достатъчен брой ситуации и за щастие реализирахме през първата част в последната минута. Втората част беше с повече изритани топки, но сме щастливи от победата. Поздравявам момчетата, много отдадени, преследват победата във всеки мач", заяви той.

"Много трудно се случва на този отбор да му отбележат гол, но работим върху слабостите ни и не се оглеждаме в други пропуски. Търсим си причините и вината в нас. Искаме да сме по-добри. Имаше напрежение пред нашата врата при центрирани топки и ще се опитаме да ставаме по-добри и да имаме увереност в защита", добави специалистът.

"Предизвикателствата няма да спират през целия сезон. Изравнени са силите във Втора лига. Добруджа е от добрите отбори в дивизията. Това ще е двубой с по-специален заряд, но се готвим като за всеки останал мач. Оставаме здраво стъпили на земята", завърши Танчо Калпаков.

Веласкес: Левски върви с малки крачки напред

"Ако работим заедно и в екип, нещата ще се получават"

Черно море стартира в понеделник

Първата тренировка на „моряците“ ще се проведе на стадион „Тича“ от 17:00 часа

ЦСКА връща откритите тренировки и пресконференциите

ЦСКА ще върне пресконференциите и откритите тренировки, за да може феновете да черпят информация от първа ръка

Левски следи полузащитник на Спартак Варна

Левски следи ситуацията с халфа на Спартак (Варна) и младежки национал Дамян Йорданов, съобщава "Тема Спорт"

Джеси Марш остана доволен от храбростта на канадците

Старши треньорът на Канада Джеси Марш заяви, че е доволен от начина, по който отборът му реагира, за да стигне до равенството 1:1 с Босна и Херцеговина в първия мач от група Б на Световното първенство

Майкон няма да ходи в бразлиски гранд

Спекулациите за бъдещето на защитника на Левски Майкон продължават