Капитанът на Хърватия: Нашата цел е да не загубим (ВИДЕО+СНИМКИ)

Капитанът на Хърватия: Нашата цел е да не загубим (ВИДЕО+СНИМКИ)

Ние сме фаворит - на хартия, но фаворит, посочи десният бек на Шахтьор (Донецк) Дарио Сърна

Капитанът на Хърватия Дарио Сърна призна, че „шахматистите” ще имат за цел да не загубят от България в евроквалификацията в петък от 21:45 на „Васил Левски”. Десният бек на Шахтьор (Донецк) сподели пред репортер на Novsport.com, че Хърватия идва като фаворит, но само на хартия.

„Чака ни един труден мач. Нашата цел е да не го изгубим и ще вървим крачка по крачка в квалификациите. Тежък, труден мач срещу силен отбор. Знаем, че ни чака тежка атмосфера, знаем за мачовете на България и с какви добри играчи разполагат”, заяви Сърна.

Като ключов елемент в играта на Хърватия той посочи стабилността.

„От първата минута ще искаме да сме стабилни, компактни. Ние сме фаворит, на хартия, но сме фаворит. Няма да мислим как играе България, а как играем ние. България има много качествени играчи като индивидуалности”.

ОЧАКВАЙТЕ ВИДЕО!
Шиняшики: Понякога вкарваш и такива голове

Бразилецът отбеляза страхотен гол във вратата на Черно море

Илиан Илиев: В Черно море винаги сме максималисти

„Влязохме по-добре в мача, на този терен, можем да кажем, че днес той ни попречи, а срещу ЦСКА ни помогна.“

УЕФА промотира Гидженов в ранглистата на съдиите

България ще има двама съдии в Категория 1 на ранглистата на ФИФА за 2026-а година, след като днес стана ясно, че Радослав Гидженов се изкачва  от втората категория.

Тунчев: Завършихме годината както трябва и както подобава на Арда

„Успяхме да завършим годината добре, с победи срещу водещите отбори.“

Арда на четвъртфинал за Купата след класика на "Тича"(ВИДЕО)

Черно море отпадна от турнира

Ас на Левски претърпя операция

Алдаир претърпя успешна медицинска интервенция

УЕФА отново насочи прожекторите към Кирил Десподов

След лудия трилър и зрелищното 3:3 между Лудогорец и ПАОК в Разград

НА ЖИВО: Черно море – Арда 0:3

Гледайте и следете тук осминафинала за Купата на България…

Драгомир Драганов ще отговаря за ВАР-системата на два мача в Кипър

Варненецът най-напред ще бъде главен ВАР-арбитър в градското дерби на Лимасол