Капитанът на ОФК Костинброд Стефан Методиев: Никой не очакваше да сме фактор в първенството

Капитанът на ОФК Костинброд Стефан Методиев: Никой не очакваше да сме фактор в първенството

Младият халф е един от най-добрите футболисти в Трета лига

Капитанът на ОФК Костинброд Стефан Методиев обяви, че никой не е очаквал, че отборът ще се представя толкова силно през този сезон.

Тимът е приятната изненада в Група Б на Югозападната Трета лига и е лидер в класирането с 31 пункта, като има в актива си цели 10 победи, 1 равенство и 2 загуби.

Той пък е сред най-силните футболисти на тима и според наши информации дори е отказал две конкретни предложения от Втора лига през лятото, за да помогне на своя отбор.

"Представянето на нашия отбор е перфектно до този момент и честно казано никой от нас не е очаквал, че ще играем толкова добре и ще сме основен фактор в първенството, но ето, че това е факт. Мисля, че в основата на всичко това е страхотният колектив, който има в отбора. Играем като едно цяло и това се вижда в мачовете, а настроението е прекрасно. Разбира се няма как да не отчетем също така коректното ръководство и отличната работа на спортно-техническия щаб на отбора", коментира той.

"Всички в клуба се стараят да работим максимално професионално, макар че сме аматьорски клуб. Мога да кажа само хубави неща за тези хора. Треньорът ни Христо Коилов е много амбоциозен и е максималист, иска винаги най-доброто от нас, като по този начин ни придава един различен манталитет. Манталитет на победители".

"Аз лично съм изключително доволен от престоя си до момента тук и нещата в момента са доста по-добре, отколкото бяха когато дойдох. Отказах две оферти от Втора лига през лятото, както и на силни отбори от Трета лига и не съжалявам за това нещо", каза още той.

 

Локомотив София: Аралица не се продава

„Няма как Аралица да бъде продаден", каза Иво Котев

Гьозтепе на Мъри смаза новия отбор на Джонатан Линдсет в последната си контрола

"Жълто-червените" вкараха шест гол на своя съперник

Апоел Беер Шева охлади мераците на ЦСКА за бразилец

Лукас Вентура не се продава

Георги Миланов поведе атаката на Динамо при зрелищна победа в дербито с ФКСБ

Българският национал се отличи с асистенция

42-годишен избухна с четири гола за Витоша Бистрица

Деян Христов вкара четири попадения на Пирин Гоце Делчев

Локомотив София в преследване на първа победа

"Железничарите" се изправят срещи Монтана

Левски в търсене на трета поредна победа в първенството

"Сините" се изправят срещу Славия

Вратар на Ботев Пд подписа с Порто

Антони Николов премина при "драконите"

Руи Мота: Новите играчи ни пасват, но им трябва време

Наставникът на Лудогорец Руи Мота даде мнението си след победата с 2:1 срещу Добруджа в третия кръг на efbet Лига