Капитанът на ЦСКА с интересно послание

Капитанът на ЦСКА с интересно послание

Вижте какво написа Мено Кох

Капитанът на ЦСКА Мено Кох благодари и публично на стража на "червените" Димитър Евтимов за спасените дузпи срещу Славия, които класираха отбора на финал за Купата на България.

Защитникът пропусна да се разпише от бялата точка, но двете спасявания на Евтимов срещу Николаевич и Нгуена пратиха ЦСКА на трети пореден финал за Купата. 

"Финал! Тежка битка, но се справихме! Сега остана да я довършим. Благодаря, Димитър Евтимов, че ми пазиш гърба", написа нидерландецът в Инстаграм.

Кристиан Димитров: 17 години чакане, мечта за едно поколение

Централният защитник и втори капитан на Левски - Кристиан Димитров, използва социалните мрежи, за да благодари на всички, които са вярвали в успеха на "сините", когато е било най-трудно

Тошко Неделев премина успешна операция

Звездата на Ботев (Пловдив) Тодор Неделев претърпя успешна операция

Люис-Кели: Последните мачове ще са финали за нас

Майлс Люис-Скели настоя, че Арсенал знае, че работата не е свършена, като обеща да третира последните си два мача от Висшата лига като финали в опит да осигури първата титла на клуба от 2004 г. насам

Синер продължава да гази в Рим

Яник Синер продължава уверения си поход на Мастърса в Рим, след като се класира за 1/8-финалите на турнира

ОФИЦИАЛНО: Даниел Зиберт ще ръководи финала на Шампионската лига

Германският съдия Даниел Зиберт ще ръководи финала на Шампионската лига между настоящия носител на трофея Пари Сен Жермен и Арсенал, съобщиха от УЕФА

Спартак Варна се мести в София

„Соколите“ пътуват в сряда за гостуването си на Септември, а след това ще останат в столицата