Карачанаков: ЦСКА ще стане шампион, имах да връщам на Левски

Карачанаков: ЦСКА ще стане шампион, имах да връщам на Левски

Героят за "червените" посвети успеха на феновете като извинение за провала в Молдова

Антон Карачанаков се превърна в герой за ЦСКА с гол и асистенция срещу Левски за петия пореден успех на „червените” във Вечното дерби. След мача Карачанаков заяви, че е имал нужда от този гол, защото е имал да си връща на Левски и изрази увереност, че ЦСКА ще стане шампион.

„Този гол ми трябваше, нуждаех се от него. Имах да връщам на Левски за това, което ми причиниха преди две години. Щом съм определен да бия фауловете, значи съм сигурен, че мога да вкарам. Не мога да опиша емоциите като вкарам, особено на врага”, заяви Карачанаков след мача пред „ТВ7”, визирайки контузията преди две години, причинена му от Дъстли Мулдер, която го остави почти година извън терена.

Крилото посвети победата на феновете и заяви, че този успех е извинението на играчите за провала в Молдова срещу Зимбру.

„Искам да благодаря на треньора, на публиката, на ръководството.  Тая победи е заради слабото представяне в Молдова. Там се видя, че сме по-добри, но не можехме да победим. Нормално е да има напрежение, защото отпаднахме още в началото на турнира от по-слаб противник от нас. Нормално е феновете да реагират така. ЦСКА ще стане шампион”, заяви с усмивка Антон Карачанаков.
Босненец и украинец ще свирят мачовете на Черно море в Европа

"Моряците" се изправят срещу Истанбул Башакшехир

Официално: Локомотив (Пловдив) с девето ново попълнение

Крилото е юноша на Левски и подписа за 2 години

Асоциацията на съдиите по футбол в България и Съдийската комисия към БФС стартират нов международен проект

Информацията за проекта вече се представя пред реферите от ранглистата на БФС

ЦСКА започва утре подготовка за старта на сезона

Вижте програмата на „червените“ до неделя

Спартак (Варна) трепери за звездата си

Панамецът е обвързан със варненския тим до 30 юни 2027 година

ЦСКА предлага рекордна заплата на израелски национал

27-годишният халф в момента е свободен агент

Томова се изкачи с шест места в световната ранглиста

Първата ракета на България при жените Виктория Томова се изкачи с шест места в световната ранглиста сингъл на Женската тенис асоциация (УТА) след края на Откритото първенство на Великобритания.

Цветомир Найденов обяви още един трансфер

ЦСКА 1948 продължава да работи на трансферния пазар през това лято.

Ботев Враца обяви трансфера на нападател

От Ботев Враца обявиха привличането на нападателя Аймен Суда, който вече има сериозен опит по българските терени.