Карагерен: Ще се радвам да съм национал

Карагерен: Ще се радвам да съм национал

Играчът на ЦСКА 1948 беше награден за играч номер едно на 9-ия кръг в елита

Футболистът на ЦСКА 1948 Бирсент Карагарен получи наградата си за играч номер 1 на деветия кръг в efbet Лига.

"За мен е чест тази награда. За гола, който вкарах - гледах го след това, наистина беше хубав. Беше продиктуван, че не се отказах в ситуацията. Видях, че вратарят е малко напред, но имах и доза късмет. Наистина се получи красив гол", каза крилото на награждаването.

"Със сигурност ми е дал много. Винаги ще съм благодарен на Локомотив. Това, което съм аз, голяма част от кариерата ми е благодарение на тях. Тежи, защото много време съм бил там. В момента мога само да се боря за моето име и името на моя отбор. И да се доказвам", допълни Карагарен.За ситуацията в Локомотив Пловдив играчът сподели: "Следя и аз, знам колкото и вие. Следя по медиите какво се случва. Дано това, което чувам и виждам по медиите, не е вярно. Не е добре за отбора, най-вече за футболистите. Със сигурност им тежи много. Периодът на Христо Крушарски е един от силните. Такъв, в който отборът е печелил купи".

"Чувствам се в добра форма, тренирам, за да покажа добро лице. Не мога да кажа, че съм лидер. Отборът е едно цяло, всички са лидери. Силно се надявам да продължавам така", заяви още той.

"Видяхте, че не можахме да спечелим последния мач със Септември. Работим и гледаме следващия мач. Старая се да помагам (б.р. - на младите). Не мога да кажа, че са толкова млади. Натрупаха опит и мачове, мога да им кажа да продължават в същия дух. Да помагат и отборът да върви", сподели играчът на ЦСКА 1948.

Карагарен коментира и своя евентуална повиквателна от Илиан Илиев в националния отбор: "Със сигурност. Най-хубавото за един футболист е да играе за националния отбор. Ще се радвам да съм част от националния отбор. Не го мисля, гледам да показвам най-доброто от себе си. Ако продължавам в същия дух, може би ще получа това, което очаквам".

Българин влезе в щаба на Керкез в ЦСКА

Българският анализатор Мартин Стоянов ще бъде част от щаба на Душан Керкез.

Клубове от Европа със сериозен интерес към Асен Митков

Доста играчи на Левски са спрягани за трансфери в чужди клубове, но един от тях може да изпревари всички. И това е Асен Митков.

Колумбийски защитник приключи с ЦСКА

Защитникът Браян Кордоба не се появи на първата официална тренировка на ЦСКА за новия сезон, а отсъствието му само засилва съмненията, че престоят му на „Българска армия“ е към своя край.

Дубълът на ЦСКА замина на лагер

Дублиращият отбор на ЦСКА, воден от Владимир Манчев, замина вчера следобед за Етрополе, където ще проведе подготвителен лагер.

Ники Илиев: За Левски успех е само първото място

Ако малко по-добре се бе справил Левски, още миналия сезон след грешките, които направи Лудогорец, можеше да стане шампион.

Седем играчи пропускат първата контрола на Левски

Сините се изправят на 21 юни, събота, срещу Спартак Плевен.

Беласица започна подготовка с водосвет за здраве

Новият старши треньор Христо Господинов изведе футболистите на първото занимание

Локо София прати вратар във Втора лига

Жарко Истатков ще пази за Спортист Своге

Пирин стартира подготовка, чака шестима на проби

В първата тренировка участие взеха 24 футболисти