Керкез: Една грешка промени всичко

Керкез: Една грешка промени всичко

"Можехме да направим повече"

"Грешката реши мача с Арда."

Това заяви старши треньорът на Ботев (Пловдив) Душан Керкез след поражението с 0:1 срещу Арда (Кърджали) в мач от деветия кръг на efbet Лига.

Въпросната грешка бе допусната в 59-ата минута, когато Йонас Там подари топката на Иван Тилев и той вкара единствения гол, а защитникът получи и червен картон, оставяйки отбора си с човек по-малко на терена.

"Честито на моя колега Тунчев и на неговия отбор. Благодаря на феновете за подкрепата днес", заяви той за Диема Спорт.

"Допуснахме грешка, която промени всичко. Можехме да направим повече, имахме шансове, но тази една грешка реши нещата. Остава ни да продължаваме да работим. Главите горе и продължаваме напред. Намираме се в серия от трудни мачове. Арда е силен отбор, следващият ни съперник ЦСКА 1948 - също", допълни той.

Сериозен интерес от чужбина към вратаря на Берое Артур Мота

Това призна спортният директор на заралии

ПЪРВО В NS: Павлин Николов плати и спаси лиценза на Спартак Вн

Вижте подробности

Делова и Скаршем се връщат в строя на ЦСКА за Берое

„Червените“ потвърдиха травмата на Локило

Караиванов: Ще има правило за брой български футболисти на терена

Шефът на БПФЛ коментира актуалната тема с българите и чужденците в родните отбори

Билети между 20 и 50 лв. за Лудогорец – ЦСКА, Караиванов обясни за секторите

Финалът за Купата на България е на 22 май

Лоша новина за ЦСКА: Джейсън Локило се контузи

Крилото със сигурност пропуска визитата в Стара Загора

В Пловдив: Артур Платек напусна Ботев

Спортният директор напусна „жълто-черните“

Феновете на ЦСКА готвят супер хореография за финала с Лудогорец

Феновете на ЦСКА започнаха да събират средства, за да направят супер хореография за финала за Купата на България с Лудогорец. 

Мазир Сула няма да играе в Арда

Някой пусна слух за звездата на Черно море точно преди този мач