Керкез: Важно е да играем такива силни мачове

Керкез: Важно е да играем такива силни мачове

Треньорът на Ботев Пловдив остана доволен, въпреки загубата с 3:4 от Гурник (Забже)

Старши треньорът на Ботев (Пловдив) - Душан Керкез, сподели след края на контролата с Гурник (Забже), че е доволен от представянето на своите футболисти през второто полувреме. Наставникът на "жълто-черните" е на мнение, че мачове срещу такива качествени съперници помагат за развитието на отбора.

"Можем да разделим мача на две полувремена. Второто беше силно за нас, първото не толкова. Контролирахме добре топката, индивидуални грешки допринесоха за това да получим тези попадения. Когато се изправяш срещу добър опонент, той веднага наказва грешките ти. Въпреки това съм доволен от моите футболисти след почивката.За нас е важно да играем такива силни мачове, защото от тях можем да направим анализ на нашите грешки. Желанието ни е да се подобряваме и да работим усилено.

Нормално е футболистите да са изморени. И днес преди мача имахме тренировка. Искаме играчите да са уморени и да се натоварват, за да показват най-доброто си лице. Искаме да проследим как играчите реагират, когато са изморени, как анализират ситуациите. Георги Николов се нуждае от време да се адаптира в нашия отбор. С цялото ми уважение към Хебър, но тук е по-различно. Трябва да се запознае с останалите играчи, а и те с него. Георги Николов е изключителен играч.Добре е да виждаме млади играчи като тези от Виста, заедно с юношите на нашия клуб. В момента са на проби при нас, ще ги наблюдаваме.

Бароан изпълнява индивидуална програма. Надяваме се, че до края на подготвителния лагер ще вземе участие в някои от контролните ни срещи. Ханкич изпусна няколко тренировки, сега трябва да ги навакса. Чакаме централен защитник и мисля, че до ден-два ще успеем да го договорим", каза Керкез.

Логан Куули вкара четири гола за победа на Юта Мамът в НХЛ

Вижте резултатите от НХЛ

Макун: Пътят пред Левски е дълъг

Футболистът на Левски Кристиан Макун заяви, че тимът е показал адаптивност към изключително трудния терен срещу Монана (5:1) и е доволен от важната победа

Нов треньор пристигна в ЦСКА 1948

Нов треньор има в щаба на ЦСКА 1948 и това е доскорошният наставник на словенския втородивизионен Табор Сежана - Радостин Александров

Левски е близо да счупи рекорд по посещаемост

Tази неделя срещу Септември Левски ще изиграе последния си домакински мач за есента в efbet Лига

Кадърът на Гент Исак Донкор е обект на интерес от тимове от Втора лига

Той в момента е един от най-добрите бранители в трета гръцка лига

ЦСКА надъха феновете с кадри от "Армията" (ВИДЕО)

Съоръжението грейна с цветовете на трибагреника

Симов: Тази загуба ще ни даде сили

Славия ни наказа с една грешка

Соле: Стоилов ми беше като втори баща

Халфът герой за Славия във Враца

Радо Станев: Поздравих старши треньора за решението

Радвам се за Исак Соле, призна треньорът на вратарите