Керкез вече е в София, представят го в 16 часа

Керкез вече е в София, представят го в 16 часа

Тази вечер треньорът лети за Ларнака

Бившият треньор на Ботев Пловдив Душан Керкез, който днес ще бъде представен като новия старши треньор на ЦСКА, вече е в София, пише „Тема Спорт“. Той е пристигнал в столицата ни от родния си Белград.

Червеното ръководство се е спряло на него за наследник на Александър Томаш, като той е бил предпочетен пред иберийски специалисти. Керкез напусна канарчетата преди дни.

Вчера от ЦСКА насрочиха пресконференция за 16:00, на която ще бъде представена спортно-техническата визия за отбора, в това число и новият наставник. Очаква се до него да застанат изпълнителният директор Радослав Златков и спортният такъв – Пауло Нога.

След представянето си днес Керкез ще лети за Ларнака, където премина сериозна част кариерата му на футболист и треньор и босненецът приема островната държава за свой дом.

Генчев призна: Левски беше по-добър (ВИДЕО)

Старши треньорът на Локомотив София - Станислав Генчев, призна, че Левски е бил по-добрият отбор

Веласкес: Левски трябваше да реши по-рано мача с Локо (Сф) (ВИДЕО)

„Считам, че победихме заслужено.“

Радослав Кирилов: Не спряхме да вярваме, трябва да играем така и срещу Лудогорец (ВИДЕО)

„Доста изстрадана победа, макар че според мен заслужавахме да спечелим по-категорично.“

Фенове прекъснаха дербито Локо (Сф) – Левски

Това ще доведе до нови финансови санкции

Георги Иванов и кметът на Бургас откриват утре реновиран стадион

Спортното съоръжение ще предостави модерни условия за детско-юношески футбол и масов спорт

Славия обяви групата за мача с ЦСКА 1948

Старши треньорът на Славия Златомир Загорчич определи групата за гостуването на ЦСКА 1948, което е предпоследния мач от 8-ия кръг на efbet Лига

Димитър Илиев: Заслужавахме победата

Офанзивният футболист на Локомотив Пловдив Димитър Илиев даде своето мнение след края на мача срещу Лудогорец от осмия кръг на efbet Лига, завършил при резултат 1:1

Мота: Не бяхме себе си през първото полувреме

Треньорът на Лудогорец – Руи Мота, заяви след 1:1 срещу Локомотив Пловдив, че неговият тим не е приличал на себе си в хода на първата част, след която изоставаше в резултата

Сърбин спаси Лудогорец с фамозен гол на "Лаута"(ВИДЕО)

Станич вкара в 95-та минута за 1:1