Керкез за ситуацията в Ботев Пд: Има развитие (ВИДЕО)

Керкез за ситуацията в Ботев Пд: Има развитие (ВИДЕО)

Треньорът на Ботев (Пловдив) Душан Керкез говори след успеха с 3:0 над Септември

Треньорът на Ботев (Пловдив) Душан Керкез очаквано бе много доволен след успеха на своя тим с 3:0 срещу Септември. Така "канарчетата" прекъснаха серия от 12 поредни срещи без победа във всички турнири. 

"Най-накрая дойде тази победа. Мисля, че и в предишни мачове можехме да я постигнем, но по-добре късно, отколкото никога. Заслужавахме успеха днес, бяхме по-добрият отбор през 90-те минути. Поздравявам играчите за добрата игра и трите точки. Не обичам да играем без нападател, но в този мач трябваше да опитаме с Акере и Попов и мисля, че всичко стана, както трябва. С този начин на игра искахме да направим нещо различно от предишните двубои", заяви след двубоя Керкез. 

"До последния мач ще бъде трудно. Ние искаме да играем в Европа. Не знам дали е по-добре да си на четвърта или на пета позиция. Със сигурност има много трудни срещи до края. Ситуацията в клуба е трудна за всички, но аз съм винаги позитивен и вярвам, че всичко ще бъде наред", допълни Керкез.

Левски чака 5 милиона евро от трансфери

"Сините" подготвят грандиозни сделки

Левски води подготовка с 22-ма футболисти

 Левски вече е в Правец, където ще се проведе летният подготвителен лагер на тима

Димитър Илиев: Дано в Локо Пд се вземат правилните решения

"Отборът трябва да е много по-различен", каза нападателят

Напуснал Черно море пред завръщане в Ботев Пд

Християн Славков отказа да поднови договора си с "моряците"

Левски замина за лагер в Правец

Преди това "сините" проведоха занимание във фитнеса

Хебър си върна двама, халф подписа нов договор

Куп играчи ще минат пробен период

Десподов: Ще се подготвя по най-добрия начин за Испания

"Започвам подготовка с ПАОК на 25 юни", каза нападателят

Талантите на Лудогорец допуснаха минимална загуба от Партизан

Единственият гол в срещата падна още през първото полувреме

Монтана подписа с двама португалци

Те започнаха подготовка с отбора