Кешеру: Беше ми трудно в началото в Разград

Кешеру: Беше ми трудно в началото в Разград

"На стадиона ни винаги беше като на театър", спомня си румънският голаджия

Легендата на Лудогорец и настоящ играч на УТА Арад - Клаудиу Кешеру, говори за предстоя си в България. Той сподели, че в началото на престоя си в Разград е бил объркан, а освен това говори и за атмосферата по стадионите в България. 

„С цялата ми скромност, хората ме смятаха и продължават да ме смятат за емблематичен и легендарен играч за тамошния футбол. Мога да напиша книга само за периода си в България“, заяви Кешеру пред Fanatik. 

„Когато пристигнах в Разград, се чувствах изгубен. Исках да живея в Букурещ, после в Русе, във Варна. В първите три месеца исках да си тръгна, но моят принцип е никога да не се отказвам. Чувствах, че нивото е много високо и аз съм парчето от пъзела, което липсва, за да напишем история и това ме накара да остана“, продължи голаджията.

„Имаше напрежение, когато играехме срещу Левски, ЦСКА или в Пловдив, но на нашия стадион винаги ни аплодираха. Нямаше никакво напрежение. Атмосферата беше театрална“, завърши Клаудиу Кешеру.

Дават 2000 билета на ЦСКА за сблъсъка на "Колежа"

ЦСКА ще получи 2000 билета на цена от 15 лева за гостуването на Ботев Пловдив от първия кръг на шампионата.

ЦСКА взима бразилски халф

Бразилските медии твърдят, че халфът на Витория Баия Роланд е пред трансфер в български клуб, най-вероятно ЦСКА. 

Ботев представи Тодор Неделев, почти

Тодор Неделев се завръща в Ботев Пд! По темата се говори открито през последните дни, а преди минути пловдивчани потвърдиха новината с пост във фейсбук.

Вижте подробности от договора на Давид Сегер с ЦСКА

Новото попълнение на ЦСКА Давид Сегер е подписал с клуба за 3 сезона, до лятото на 2028 г., твърди „Тема Спорт“.

Левски и армия от фенове атакуват Европа

Следете мача с Апоел Беер Шева с MOVSPORT.COM

Ел Джемили извън групата и картотеката на Левски за мачовете с Апоел Беер Шева

Продажбата му май е близо

Дунав победи минимално новака Севлиево

Русенци надделяха с гол в самия край

Георги Русев се завръща в ЦСКА 1948

Българският национал Георги Русев отново ще облече екипа на ЦСКА 1948

Неделев: Това беше последният ми мач за Лудогорец, връщам се в Ботев

Халфът потвърди голямата новина