Кирил Домусчиев: Отново ще направим силен отбор

Кирил Домусчиев: Отново ще направим силен отбор

Нападките срещу Лудогорец няма да успеят, категоричен е собственикът на шампионите

Лудогорец отново ще направи силен отбор, който да спечели шампионата. Това заяви собственикът на шампионите Кирил Домусчиев в ексклузивно интервю за Канал 3, в което коментира и актуалните футболни теми. 
 
"Лично аз съм водил преговорите с новите футболисти и техните клубове. Взехме много качествени играчи, сега е време да направим силен отбор", каза още Домусчиев.
 
Ръководството на Лудогорец планира разширяване на тренировъчната база на клуба. Както е известно, школата на "орлите" спечели две титли при юношите тази година – при U21 и U15.
 
Кирил Домусчиев разкри, че треньорът Бруно Рибейро все още не е освободен от клуба, независимо че не се явява на тренировки и дори не е в града.
 
"Резултатите на Рибейро не удовлетворяват ръководството на клуба. Търсим споразумение с него за прекратяване на договора му", заяви собственикът на Лудогорец.
 
Новите треньори в клуба Едуард Ераносян и Радослав Здравков са назначени по предложение на спортния директор Методи Томанов.
 
"Нападките срещу Лудогорец целят да се създаде напрежение в клуба. Някои журналисти искат да очернят Ангел Петричев и Методи Томанов. Двамата са дали много на Лудогорец и аз ще разчитам на тях и в бъдеще", категоричен бе Кирил Домусчиев.
Симов: Трябаваше да бъдем по-настоятелни

Треньорът на Ботев (Враца) не бе особено доволен след равенството

Помощникът на Нанков: Не сме доволни от този резултат

Илиян Памуков, помощник-треньор в щаба на Анатоли Нанков в Монтана, сподели мнението си след дербито на Северозапада, завършило 0:0 при гостуването на Ботев Враца

Ботев (Враца) и Монтана си спретнаха нулево реми (ВИДЕО)

Гостите останаха с 10 души на терена, но стигнаха до точката

Херо отнесе тежко наказание от БФС

Старши треньорът на Ботев Пловдив е наказан за три мача и глобен с 3000 лева за обиди на длъжностно лице след мача на „канарчетата“ от 19 кръг на Efbet лига

Дисциплинарната комисия глоби Спартак Варна с 2300 лева след мача с Левски

ЦСКА и "сините" ще трябва да платят 1500 и 1800 лева

НА ЖИВО: Ботев (Враца) - Монтана 0:0

Следете на живо мача с нас тук

Няколко клуба от Втора лига с мераци към напусналия Спортист (Своге) Стоян Славков

Дефанзивният халф приключи с тима днес

Лудогорец пуска жалба след мача със Славия

"Орлите" с претенции за неотсъдена дузпа и червен картон

Ясни са съдиите за осминафиналите за Купата

Пратиха Кабаков в Добрич