Кишишев излиза в бенефиса на Мартин Камбуров

Кишишев излиза в бенефиса на Мартин Камбуров

Дяков и Стойнев също част от мача на 1 юни

Футболният спектакъл на 1 юни става все по-внушителен. Още три легенди на българския футбол официално се включват в състава на ELITBET All Stars Мартин Камбуров.

"Към двете звездни селекции днес добавяме едни истински футболни гладиатори - футболисти, които олицетворяват най-явките футболните достойнства, заради които всички ние толкова обичаме тази игра. Светослав Дяков, Радостин Кишишев и Методи Стойнев се завръщат на терена, за да бъдат биещото сърце на своите тимове по време на шоуто, което ще помни цяла България!

Светослав Дяков - отбор ALL STARS Bulgaria

Символ на лидерство, дисциплина и отдаденост, Светослав Дяков е един от най-успешните дефанзивни халфове в съвременната ни футболна история. Бивш капитан на Лудогорец и националния отбор, той е десеткратен шампион на България и играч с над 480 професионални мача, включително участия в Шампионската лига и елиминационна фаза на Лига Европа. Селектиран 36 пъти за България, Дяков олицетворява съвременния професионализъм и ще донесе стабилност и класа в халфовата линия на All Stars Bulgaria!

Радостин Кишишев - отбор ALL STARS Bulgaria

Един от най-успешните български легионери в Англия, Радостин Кишишев има впечатляваща кариера с над 450 мача в елитния футбол, като се подвизава в отбори като Чарлтън, Лестър, Лийдс и Брайтън, след като изгрява в съставите на Нефтохимик и Черноморец Бургас. С Литекс Кишишев става три пъти шампион на България и е носител на Купата на България веднъж с ловешкия тим. Национал на България с 83 мача, участник на Световното първенство през 1998 и Европейското през 2004, Кишишев бе известен със своята борбеност, висока футболна интелигентност и лидерско поведение. На 1 юни той ще покаже, че стилът и духът не се губят с годините.

Методи Стойнев - отбор ALL STARS Lokomotiv

Легендарно име за черно-бялата Пловдивска история, Методи Стойнев е част от емблематичния състав на Локомотив Пловдив, който спечели шампионската титла през 2004 г. С екипа на "смърфовете" той изиграва над 97 мача, в които отбелязва 31 попадения. С играта си Стойнев демонстрира последователност, характер и уважение към емблемата на легендарния пловдивски тим и неговите фенове. След края на активната си кариера заема различни управленски и спортно-технически позиции, включително спортен директор на Локомотив, доказвайки, че остава верен на клуба и след края на своя път като играч. За феновете на "Лаута" това ще бъде още една възможност да си припомнят футболния интелект на Стойнев, който ще бъде част от ALL STARS Lokomotiv.

От All Stars Lokomotiv вече знаем имената на Васил Камбуров, Кирил Акалски, Илко Пиргов, Ванчо Траянов, Павел Виданов, Иван Иванов, Красимир Димитров, Димо Бакалов, Димитър Илиев, Здравко Лазаров, Александър Тунчев, Дончо Донев, Зоран Балдовалиев, Христо Колев "Бащата" и Методи Стойнев.

Фланелките на All Stars Bulgaria ще бъдат носени от Георги Петков, Стилиян Петров, Валери Божинов, Ивайло Чочев, Красимир Балъков, Елин Топузаков, Валентин Илиев, Станислав Ангелов, Мартин Петров, Тодор Неделев, Александър Александров, Емил Гъргоров, Георги Иванов, Благой Георгиев, Даниел Боримиров, Светослав Дяков и Радостин Кишишев.

Легендарните старши-треньори са Христо Бонев, Едуард Ераносян и Любомир Шейтанов за ALL STARS Lokomotiv, както и Илиан Илиев, Александър Томаш и Петър Зехтински за ALL STARS Bulgaria.

DJ Peppou е отговорникът за доброто настроение на публиката на стадион "Локомотив" с тричасов сет преди началото на събитието.

Напомняме, че билети за ELITBET All Stars Мартин Камбуров могат да се закупят в сайта EVENTIM.bg - https://bit.ly/all-stars-kamburov , билетен център на EVENTIM пред сградата на Община Пловдив, информационен център "Старинен Пловдив", бензиностанции OMV, книжарници Orange, магазини Технополис, книжарници Orange, магазини Office1Superstore в цялата страна и Фен магазина на стадион Локомотив", гласи съобщението на организаторите на събитието.

Левски без последните двама нови в "Надежда"

Вижте групата на "сините"

Компани: Това все още не е Октоберфест

"Имаме определен импулс, който сме готови да надградим в следващия домакински мач", каза треньорът на Байерн

Черноморец Бургас се подсили с напуснал Локомотив София

Христо Митев вече е част от "акулите"

Мбапе: Без съотборниците ми нямаше да мога да покажа най-добрите си качества

"Чувствам се много конфортно тук", каза той

Фратрия изпревари Спартак Вн за играч с по-голяма заплата

Румен Руменов предпочете отбора от Втора лига

Николай Киров на среща с шефовете на Ботев Пд

Треньорът подаде оставка

Избраха нов национален селекционер

Александър Димитров заменя Илиан Илиев

Тишина от Израел за Марин Петков

Националът най-вероятно ще си остане в Левски

Лудогорец ще брани върха срещу безгрешния домакин Локомотив Пловдив

"Орлите" гостуват на "Лаута"