Клубове от Аржентина следят голмайстора на Берое

Клубове от Аржентина следят голмайстора на Берое

Леандро Годой прави силен сезон за заралии

Основният реализатор на Берое, Леандро Годой, пак е хванал окото на отбори от Аржентина, пишат медиите в страната. Нападателят на заралии има 6 гола в 12 мача в efbet Лига.

23-годишният футболист изкара пролетта под наем в Дефенс и Хустисия, който обаче не пожела да плати откупната му клауза.

Той дойде под Аязмото през лятото на 2023 година от втория отбор на Расинг Клуб. В Аржентина е бил част и от Чакарита.

Силните му изяви напоследък пак са приковали вниманието на местни клубове към него. Договорът му с Берое е до лятото на 2025 година, така че не е изключено през зимата да видим негов изходящ трансфер в Южна Америка.

Левски си осигури 1.45 млн от УЕФА

Левски си осигури над 1.4 милиона евро от наградния фонд на УЕФА с отстраняването на Борац Баня Лука (4:0, 1:1).

Вдигат Акрам Бурас за Крайова

Левски ще вдигне Акрам Бурас за първия мач с Университатя Крайова.

Дунав Русе няма да е в пълен състав, но ще търси изненада срещу Левски

Старши треньорът на Дунав (Русе) Емануел Луканов заяви, че отборът заминава с увереност за гостуването на Левски в София в първия си мач след завръщането в елита на българския футбол, въпреки че двама от новопривлечените състезатели няма да могат да играят заради документални проблеми.

Янев обмисля смяна на схемата за реванша

ЦСКА излиза тази вечер от 20:30 часа в първото си европейско гостуване от три години насам.

ЦСКА брани крехък аванс в ключов реванш срещу Дери Сити

Мачът е тази вечер в 20:30 часа

Университатя (Крайова) официализира сблъсъка с Левски (ВИДЕО)

Румънският шампион спечели и реванша си в Шампионска лига