Кокала: Частично съм удовлетворен от точката, можехме и да победим ЦСКА (+ВИДЕО)

Кокала: Частично съм удовлетворен от точката, можехме и да победим ЦСКА (+ВИДЕО)

"Стана един оспорван мач, в това студено време и прави чест на двата отбора, че издържаха на този студ"

Наставникът на Локомотив (София) Емил Велев изрази частичното си задоволство от равенството 1:1 срещу ЦСКА в столичното дерби от последния есенен кръг на българската „А” футболна група.

„Частично съм удовлетворен от точката, понеже преди мача казах на футболистите, че ще съм доволен само на победа, но и от тази точка трябва да сме доволни, тъй като изоставахме в резултата”, каза Велев веднага след срещата.

„Можехме и да бием, понеже имахме още няколко ситуации за гол. Стана обаче един доста оспорван мач, в това студено време и прави чест на двата отбора, че издържаха на този студ.

 

 

"Обичам предизвикателствата, това ми е професия и хоби. Не мога да кажа, че началото бе много добро за Локомотив, тъй като паднахме от третодивизионен отбор за купата, след това загубихме вкъщи от Литекс. След това обаче изиграхме страхотен мач с Черноморец и днес също футболистите се представиха на едно добро ниво, но смятам, че могат и повече.", каза още Кокала на пресконференцията след мача.

 

"Има още време до зимната пауза, ще направим още една равносметка, за да видим какви футболисти са ни нужни. Ние разполагаме с добри играчи, които единствено трябва да си повярват, че могат да играят добър футбол. Може би промених желанието за игра и желанието да бъдеш краен победител.", допълни Велев. 

"Незавидно място за Локомотив, но мисля, че с помощта на футболистите и на целия екип да го променим и през пролетта да изглеждаме по-добре. Днес не загубихме, но не сме и крайни победители, затова не съм напълно доволен. Половин чаша никога не стига.", каза още треньорът на "железничарите".

 


"Ще трябва да се готвим усилено за следващия полусезон, но смятам, че с играчите, които имаме и с още 1-2 нови попълнения, няма да имаме проблеми с оставането си в елита."

"Едно от основните ми изисквания е да играем дисциплинирано и смятам, че футболистите ми дадоха всичко от себе си днес”, допълни Кокала.

Томаш след 5:0: Наслада за окото, футболистите трябва да са стъпили на земята

Старши треньорът на ЦСКА Александър Томаш коментира убедителната победа с 5:0 над Спартак Варна.

Николай Киров призна: Далеч сме от нивото за елита

Треньорът на Спартак Варна – Николай Киров, каза, че „соколите“ имат много проблеми и не са успели изобщо да се противопоставят на ЦСКА при загубата с 0:5

ЦСКА напомпа самочувствието с 5:0 над Спартак Варна (ВИДЕО)

"Армейците" с една от най-убедителните си победи седмица преди финала за Купата

Йовичевич: За тях мачът беше по-важен

Игор Йовичевич каза, че Черно море е играл на живот или смърт срещу Лудогорец, и заслужено е победил неговите играчи с 2:0

Илиан Илиев: Ако има нещо, което да подобряваме – това е самочувствието

Старши треньорът на Черно море Илиан Илиев коментира победата над Лудогорец с 2:0

Черно море победи Лудогорец с два бързи гола и излезе трети (ВИДЕО)

"Моряците" изпревариха Арда в класирането

БФС обяви всички наказния след последния кръг, Славия и Локо Сф с най-солени глоби

Славия и Локомотив София отнесоха най-високи глоби след последните мачове в елита.

Ботев Пловдив обяви, че кампанията с продажбата на акциите е неуспешна

Ръководството на Ботев (Пловдив) излезе с информация относно неуспешната кампания с продажбата на 30% от акциите на клуба

БФС прави революция - правило за българи и 12 отбора в елита

Повече пари за клубовете от Втора лига