Кокала: Юношите ни биха Славия, защо и ние да не го направим?

Кокала: Юношите ни биха Славия, защо и ние да не го направим?

Вратарят Акалски иска да играе контузен, не му дават

"То се вижда, че ще ни бъде неимоверно трудно, но това е спорт и стават много неочаквани обрати. Ние ще си преследваме целите, пък каквото стане. Ето, нашите юноши биха Славия в София с 2:1, защо и ние да не ги бием", коментира старши треньорът на Хасково Емил Велев преди мача срещу един от бившите си отбори.


Победата на дубъла над Славия в София значително повиши настроението в отбора и това бе поредният голям успех за тима до 21 г., който се представя отлично в първенството. Единият от голмайсторите Бончо Панев е само на 17 години и дава заявка за добро бъдеще. Преди няколко години талантът получи награда за най-перспективен млад играч в детски турнир. Юношите, на които се залага напоследък в дубъла, тренират заедно с представителния отбор и трупат опит.

В игра за Хасково срещу Славия се връща наказаният Мартин Райнов. Контузеният вратар от мача с Черно море Кирил Акалеки се възстановява, но е много вероятно треньорският щаб да не рискува да го пуска в игра сега.

Вероятни състави:

Хасково: Банков, Крумов, Скерлев, Трифонов, Бейсим, Д. Андонов, Коруджиев, Маламов, Узунов, Лозев, Д. Алексиев.

Славия: Г. Петков, Диего, Фрънчов, Касай, Пл. Крумов, Генчев, Мбарга, Манзоро, Семерджиев, Фонсека, Р. Василев.
ЦСКА отбеляза 45 години от успеха с 1:0 над Нотингам Форест

ЦСКА си припомни за един от най-големите успехи в своята история

Общината отпусна 550 000 лева на закъсалия Спартак Варна

След едномесечна борба Спартак Варна получи финансова инжекция от местната власт, след като извънредна сесия на Общински съвет Варна завърши с положително решение за клуба

ОФИЦИАЛНО: ЦСКА 1948 се подсили с френски халф

Французинът Йоан Манен официално подписа с ЦСКА 1948, като информацията бе съобщена от благодетеля на тима Цветомир Найденов още преди няколко дни

Сектор В на "Герена" е разпродаден за Лудогорец

Сектор В на стадион „Георги Аспарухов“ също е разпродаден за мача между Левски и Лудогорец

Назначиха Добромир Митов за директор на ДЮШ на Хебър Пазарджик

Добромир Митов е новият директор на ДЮШ в ФК Хебър 1918 Пазарджик.

Локомотив (Пловдив) с информация за феновете си преди гостуването на ЦСКА 1948

Билетите за привържениците на Локомотив (Пловдив) за гостуването на ЦСКА 1948 вече са в продажба онлайн, съобщиха от пловдивския клуб.

Решено: Николай Киров остава начело на Ботев Пловдив

Ботев Пловдив е получил множество откази от различни треньори, които са били набелязани да заменят Николай Киров

Керкез прави поне две промени за Арда

Петко Панайотов, Ето’о и Питас с големи шансове да започнат в Стара Загора

Тревога в Лудогорец: Текпетей виси за Левски

Крилото на Лудогорец Бърнард Текпетей най-вероятно няма да играе при гостуването на Левски в петък.