Коко Динев беснее: Ще има тежки тренировки и глоби, ще обсъдим и треньорска смяна

Коко Динев беснее: Ще има тежки тренировки и глоби, ще обсъдим и треньорска смяна

„Като е прекратен мача, поне в черно тото не могат да ни обвинят“

Собственикът на пловдивския Локомотив Коко Динев обясни крайната си реакция по време на контролата на тима с Любимец, предаде кореспондент на Novsport.com.

Президентът на „смърфовете” реши да прекрати спаринга 20 минути след началото на второто полувреме, при резултат 5:1 в полза на втородивизионния отбор, след което призна, че е обиден от случилото се в Банско.

„Прекратих срещата, защото играчите подходиха много несериозно. Просто футболистите мислеха за други неща и не разбраха, че има мач. За мен е обидно, че петнят фланелката на Локомотив Пловдив, затова извадих отбора и сега ще имаме тежка тренировка, наказания и глоби“, отсече Динев. „Не мога да си обясня защо се получи това.

Не знам защо подходиха по този начин, сигурно си мислеха, че са на тренировка. За мен всеки един двубой трябва да играе сериозно. Видяхте обаче, че нито един не тичаше и не се движеше, все едно не бяхме на мач.

При положение, че се представяш по този начин на работното си място, трябва да има промени“, допълни Динев, след което обясни и дали е възможна треньорска смяна в клуба:

„Сега ще мисля тепърва, ще се съберем ръководството да го обсъдим този въпрос. В момента съм афектиран, не съм мислил за треньорска смяна и затова не мога да ви отговоря в момента.

Просто трябва да помисля над нещата”, допълни босът, като коментира и евентуалните съмнения за уговаряне на мача с цел печалба от букмейкъри:

„Като е прекратен мача, мисля, че няма печалба, поне в това не могат да ни обвинят…“

Черно море обяви ново попълнение

“Моряците” привличат доскорошен футболист на ЦСКА

Зам.-изпълнителният директор на БФС започва обучение в MESGO IX

Заместник изпълнителният директор на Българския футболен съюз Добрин Гьонов ще бъде част от деветото издание на MESGO - Executive Master in Global Sport Governance, една от най-престижните международни образователни програми в областта на управлението на спорта.

Именити бразилци помагат на новите шефове в Левски

Едни от най-известните бразилски играчи от близкото минало помагат на новите шефове на Левски, съобщава „Мач Телеграф“.

Ясна е програмата на Левски до събота

Левски разкри програмата си до събота. Тогава "сините" ще се изправят срещу Спартак Варна в мач от 6-ия кръг на Първа лига.

От Университатя Крайова: Бяхме почти приключили сделката с Рейналдо, Левски го взе на другия ден

На всички в Университатя Крайова още им тежи за загубата от Левски и най-вече от това, че вина за отпадането на тима има Рейналдо.

Браво! Илиев и Димитров попаднаха в идеалния отбор на кръга в турската Лига 1

Двамата се отчетоха с голове за отборите си