Председателят на Тръст „Синя България” Васил Колев обяви, че се работи по получаването на лиценз и уточни, че общата сума, която от клуба дължат, е малко над половината от първоначално обявената.
Припомняме, че след заседание на Управителния съвет Иво Тонев каза, че „сините” трябва изплатят дългове в размер на 1.7 млн. лева.
„По нея (въпросната сума) се работи от два месеца. Сведена е малко над половината. Няма страшно работим по този въпрос”, каза Колев в Актуално студио „Дерби”.
„Прочетох интервю на Пламен Киряков, че Черноморец вече не е пречка за лиценза, но аз останах с впечатлениет,о че с Черноморец не всичко е оправено. Имах среща с Баждеков и Батков”.
На въпрос кой всъщност има наистина вина за цялостното състояние на Левски, Колев отговори:
„Виновно е лошото управление на Левски за последните 10 години. Този, който стои най-отгоре, и се казва Тодор Батков”.
„Най-важното нещо е през август да имаме нов Сектор А. Това ще ни даде нова надежда. И това може да се разглежда дори като част от проблема. Сега се чувстваме така, сякаш не ни е там мястото с този строеж. Животът е такъв”, добави философски Васил Колев.