Контузия провали трансфер на играч от ЦСКА в Пирин

Контузия провали трансфер на играч от ЦСКА в Пирин

Вижте подробности

Пълна мистерия витае около ганайския нападател на ЦСКА - Бисмарк Чарлс. Младокът получи поредната си контузия откакто е на "Армията" в минутите преди първата лятна контрола с Ботошани в Австрия.

 

Той напусна преждевременно лагера на "червените" и се прибра в София да се възстановява. Тимът вече две седмици се готви у нас, но Бисмарк продължава да не подновява тренировка, като от клуба не са обявили колко тежка е травмата му.

Саша Илич плануваше да даде последен шанс на ганаеца, който няма гол вече 2 години, по време на лятната подготовка. Освен това ЦСКА се готвеше да преотстъпи 22-годишния футболист на Пирин, където да играе много по-редовно. Поредната му контузия обаче провали и двете идеи, като все още не е ясно какво ще бъде неговото бъдеще, пише "Тема Спорт".

УЕФА обяви всички възможни съперници на Левски

При успех над Апоел БШ "сините" срещат Громил на „Герена“ в Лига Европа

Клубове от чужбина напират за "син" младок

Голям брой играчи на Левски са спрягани за преминаване в чуждестранни клубове, но един от тях може да изпревари всички.

Треньорът на Хебър: Моята визия е отборът да радва хората със своята игра

Йордан Чолов ще води пазарджиклии във Втора лига, след като те изпаднаха от елита през миналия сезон.

Коварни хървати чакат Лудогорец в Шампионската лига

Жребият е в 13,00 часа

Тежък жребий чака Черно море, късмет за Арда

Тегленето е в 15,00 часа в Нион

Стана ясно кой е новият клуб на голмайстора на Арда

Арда ще продаде своя голмайстор Чинонсо Офор в Русия.

Още един футболист напусна Ботев Пловдив

Става дума за централния защитник Джамал Амофа.

Майкон: Готов съм за новите предизвикателства

Левият защитник на Левски Майкон се надъха преди началото на новия сезон.

Тунчев води с една обиколка пред Веласкес и Илиан Илиев

Левски, Арда и Черно море ще се опитат да се надскочат в евротурнирите.