Косич: Трябваше да се представим по-добре

Косич: Трябваше да се представим по-добре

“Трябва да се справим и с жълтите картони”, добави наставникът на Локомотив (Пловдив)

Наставникът на Локомотив Пловдив Душан Косич бе разочарован от поражението на своя отбор с 0:2 от Черно море от битките за баража за Европа на efbet Лига. 

"Черно море е много труден за побеждаване. Преди една ситуация реши мача, днес противникът спечели. Имахме нашите възможности да отбележим, трябваше да се представим по-добре. Поздравявам Черно море, беше трудно да създадем ситуации. Трябва да направим всичко възможно да завършим на петата позиция. Трябва да намерим решение на проблемите и да се представим по-добре от днес. Гордея се с отбора ми и с постигнатото до момента, но все още не сме постигнали нищо значимо. Важно е как тренираме, предстоят много важни три мача до края и ще направим всичко възможно да сме максимално добри в тях. Трябва да се справим с жълтите картони, гордея се с играчите. Нашите фенове не останаха щастливи, но нямаме време за нещо повече", заяви Косич.

Продажбите на абонаментни карти в Левски започнаха с гаф

Левски съобщи, че е възникнал технически проблем с абонаментната кампания за новия сезон, която започна преди 2 дни

Караманджуков: Ако Лудогорец има 4 пъти по-голям бюджет от Левски, Веласкес е на минимална заплата

Спортният директор се усъмни във феърплея като заяви, че не присъства на „нагласени жребии“

Станислав Генчев: Всички искаме да видим Ботев в евротурнирите

„Доволен съм от четиримата футболисти, които броим за сигурни“

Девойките ни научиха съперниците си за старта на евроквалификациите

Вижте подробности

Спартак (Варна) отпрати австралиец

Договорът на Саад Мокачар бе прекратен по взаимно съгласие

Официално: “Българска армия” остава 50:50

ММС и ЦСКА потвърдиха запазването на модела за равенство в „Спортни имоти Българска армия“ АД