Костов се спасил само защото няма кой да го смени

Костов се спасил само защото няма кой да го смени

Левски не намира алтернатива за настоящия си треньор

Главата на треньора на Левски Николай Костов не падна и след тежката издънка за Sesame Купа на България срещу Хебър. В. "Мач Телеграф" пише днес, че ден след отпадането в Пазарджик ръководството на "сините" се е събрало. На срещата, която се е провела рано сутринта, са присъствали членовете и на Надзорния съвет, и на Управителния съвет.

Принципно са били обсъждани доста теми около клуба, но на сбирката е станало дума и за уволнението на Николай Костов. От "Герена" разкриха, че основната причина треньорът да запази поста си към днешна дата е фактът, че той няма алтернатива. Истината е, че ръководството на клуба не е водило нито разговори за нов треньор, нито е обсъждало темата за смяната му до вчера.

В Левски отчитат, че основните проблеми на Николай Костов са в съблекалнята, където той е изпуснал контрола. Отделно отборът е постоянно преследван от мускулни контузии, което не говори добре за тренировъчния процес.

Самият треньор призна косвено проблемите в съблекалнята след поражението от Хебър с твърдението, че съперникът е имал по-добър колектив от този на "сините".

Според запознати е възможно Николай Костов да бъде освободен след последния мач за годината - гостуване на Ботев Враца, дори ако "сините" победят.

Тежък скандал в Хебър, Митов плаши с напускане

Тежък скандал се разврази в Хебър (Пазарджик), след като шефът на детско-юношеската школа Йордан Чолов е заплашил наставника на клуба Николай Митов.

Левски подписа със свой юноша

Юношата на ПФК Левски Стивън Стоянчов подписа професионален договор с родния си клуб. Контрактът е за срок от три години, съобщиха официално от лагера на "сините".

Джанлуиджи Донарума е готов за трансфер

Пари Сен Жермен няма да го принуждава

 ЦСКА взима национал на Португалия

Бруно Жордао бил оценяван за 8,9 млн. евро

Бивш вратар на ЦСКА се завръща във футбола на 39 г.

Бившият алжирски национал Райс Мболи ще поднови кариерата си след пауза от година и половина.

Новият треньор на Монтана Анатоли Нанков: Повечето момчета са млади и жадни за успехи

Анатоли Нанков, който бе назначен за старши треньор на отбора на Монтана, заяви, че е хубаво, че ядрото на тима е запазено от миналия сезон.

Левски взима на промоция новия алжирец

“Сините” ще привлекат Акрам Бурас за двойно по-ниска сума

Мота залага на състава от Разград

Руи Мота няма големи дилеми по състава.

Добри новини за Левски

Халфът на Левски Георги Костадинов–Мечката се е разминал с нова контузия.