Ковачев: Такава дузпа няма и на село

Ковачев: Такава дузпа няма и на село

Наставникът на Дунав Русе беше разочарован от съдийството срещу Левски

Старши треньорът на Дунав (Русе) Мартин Ковачев говори след поражението на тима с 1:3 от Левски в турнира за Sesame Купа на България.

"Искам да поздравя моите момчета за мъжката игра и раздаването на терена. Първи и трети лек гол допуснахме. Радващото е, че бързо реагирахме и се върнахме в мача след първия гол на Левски.

Ние сме малък отбор от втора дивизия, далеч е декември месец, за да се правят такива подаръци. Трябва да оставим да играят футболистите, а не съдиите. Такава дузпа няма и на село.

Спечелихме много от този мач, защото не всеки ден се играе срещу отбор от ранга на Левски. С подобни мачове те могат да израстват. Достойно предствяне на нашия отбор", заяви треньорът на Дунав.

Мариян Гребенчарски ще свири отложения мач Берое - Лудогорец

Вижте кои са помощниците му

Любо Ганев, Владо Николов и шампиони с Левски откриват петия турнир за звезди на бъдещето в София

Българските дербита Левски - ЦСКА при момчетата и Марица - Левски при момичетата ще са в събота следобед

Вратар напусна Спартак Варна

Резервният вратар на Спартак Варна Илия Шаламанов-Тренков напусна отбора.

БФС наказа ЦСКА и Славия след Купата на България

Решения на Дисциплинарната комисия на БФС от 16.12.2025 г.

ЦСКА ще изиграе пет проверки по време на паузата

От ЦСКА публикуваха зимната програма на тима на Христо Янев

Президентът на БФС Георги Иванов взе участие в пленарната сесия на постоянните комисии на ФИФА

Президентът на Българския футболен съюз Георги Иванов взе участие в пленарната сесия на постоянните комисии на ФИФА, която се проведе в Катар

ЦСКА с втори трансферен удар преди Коледа!

"Армейците" взимат защитник от Португалия

Пуснаха билетите за Берое - Лудогорец

Мачът е в петък от 17,30 часа

Денвър победи Хюстън след продължение за пети пореден успех в НБА

Вижте резултати от НБА