Краев не бърза да преподписва с Левски

Краев не бърза да преподписва с Левски

Халфът на "сините" е представляван от скоро от мениджърска агенция

Левски се похвали преди дербито с ЦСКА, че е успял да намери общ език с двама от играчите, чийто договори изтичаха. На „Герена“ нямаха проблеми с Кристиан Димитров, който се превърна в една от основните фигури в състава на Николай Костов от началото на сезона.

Юношата на Ботев Пд бързо намери общ език със „сините“ за пари, а освен това той смятал, че има и дълг към не само към Левски, който го върна на картата, но и към Костов. Треньорът го наложил преди години в първия отбор на Ботев Пд. Асен Чандъров също нямаше проблем с подписа и с лека ръка прие да продължи на „Герена“, макар да е резерва.

Смяташе се, че нещата с Андриан Краев също вървят към положителна развръзка. Но е последвало ново охлаждане между двете страни. Самият халф говори доста троснато по темата, когато бе запитан какво се случва в изявата си пред медиите.

Както е известно, той подписа преди броени дни с мениджърската агенция, в която представлява брат му. А оттам не бързали да застанат на масата за преговори с ръководството на Левски. Така на „Герена“ са притеснени, че трябва да му търсят заместник през зимната пауза, а Краев е един от най-добре представящи се играчи на тима от началото на сезона. Той дори си спечели капитанската лента. 

Гьоко Хаджиевски: Спартак (Варна) игра по-добре

„Нормално е да не съм доволен, защото мачът ни беше в ръцете.“

Треньорът на Берое се запъна за оставка

Сагерас няма намерение да напуска

10 от Берое и ВАР спряха Спартак (Вн) (ВИДЕО)

Скука при подновяването на шампионата

Локо Сф без новата си голяма звезда на „Тича“

Новото попълнение на Локомотив София Джордан Айб няма да може да запише дебют в предстоящото гостуване на Черно море на „Тича“.

Феновете на Локо (Пд) плащат 15 лева в Добрич

Пропуски ще се продават в деня на мача

ЦСКА без Мартин Стойчев срещу Ботев (Пловдив)

Националите се присъединиха към ЦСКА, Дейвид Пастор също е аут за събота

Официално: Лудогорец има нов треньор

Шампионите обявиха Хьогмо

Черно море без трима срещу Локомотив (София)

Илиан Илиев определи групата за домакинството

Нови две срещи от Елитната група до 18 години на живо в платформата FIFA+

Инициативата е част от стратегическата програма на FIFA