Кръстев напуска САЩ, ето къде отива

Кръстев напуска САЩ, ето къде отива

Вижте подробности

Националът на България Филип Кръстев е пред трансфер в нидерландския Цволе, твърди De Stentor. Според информацията, Ломел ще прекрати наема на халфа в Лос Анджелис ФК и ще го преотстъпи на отбора от Ередивизи. В момента се изчистват последни детайли по сделката.

Най-вероятно Кръстев ще бъде даден под наем на Цволе до края на сезона, като в договора му няма да има клауза за откупуване.

Ботев Пловдив пусна билетите за градското дерби

Срещата с Локомотив е в неделя

ЦСКА обяви групата за сблъсъка с Лудогорец

Наказаните се завърнаха в разширения състав

Берое пусна по-евтини билети за мача със Славия

Собственикът на Берое – Ернан Банато, се вслуша в призивите от страна на феновете за намаляване на цените на билетите

Левски започва селекция за Шампионската лига

"Сините" имат добри шансове за пробив в Европа

Феновете на Славия изригнаха: 30 години са достатъчни!

Словесната престрелка между феновете на Славия и президента на клуба Венцеслав Стефанов продължава с пълна силна

ФИФА увеличава наградния фонд за участниците на Световното първенство с 15%

Международната футболна федерация (ФИФА) ще увеличи наградния фонд за отборите на Световното първенство с 15% до близо 900 милиона щатски долара, съобщават от организацията, цитирани от Ройтерс