Крило на Левски под въпрос и за гостуването на Монтана

Крило на Левски под въпрос и за гостуването на Монтана

Карл Фабиен отново е под въпрос за мач на Левски. В неделя, 23 ноември, пропуснатите от него мачове на "сините" могат да станат 18, съобщи "Мач Телеграф".

Бившият играч на Славия до последно ще бъде под въпрос за гостуването на Монтана, след като лекува контузия. Заради нея крилото не попадна в групата за дербито с ЦСКА, не игра и в гостуването на Арда.

За последно Фабиен беше титуляр в мача с Хебър за Купата на България, спечелен с 3:0, когато треньорът  Хулио Веласкес пусна най-вече резерви.

Двубоят от 16-ия кръг на Първа лига между Монтана и Левски, на стадион "Огоста", е в неделя, 23 ноември, от 17:00 часа.

Разделянето на Втора лига отново е на дневен ред

От БФС възнамеряват отново да обсъждат разделяне на Втора лига на две, на географски принцип, пише "Тема Спорт".

Живондов ще води Лудогорец и при гостуването на Септември

Временният наставник на Лудогорец Тодор Живондов ще изведе днес "орлите" за първа тренировка за седмицата. 

Нито една оферта за Марин Петков, въпреки големия интерес

Левски изпитва сериозни затруднения с трансфера на капитана Марин Петков, който подготвя по време на зимната пауза. 

Наумов се завръща под рамката срещу ЦСКА

Вратарят на канарчетата Даниел Наумов ще се завърне под рамката на тима за гостуването на ЦСКА.

Капитанът на Спартак Вн отново ще е титуляр

Капитанът на Спартак Варна отново ще излезе титуляр при гостуването на Берое в петък.

Допълнителни занимания за Цунами

Капитанът на Левски Вендерсон Цунами провежда допълнителни занимания по време на почивните дни, които "сините" получиха от старши треньора си Хулио Веласкес.

ЦСКА изправарва Левски за бразилец

Крилото на Вихрен Лео Пимента е по-близо до преминаване в ЦСКА, отколкото в Левски.

Официално: Бивш капитан на ЦСКА подписа с Шефилд

Лиъм Купър подписа договор с "кукумявките" до края на сезона

Фратрия с официално опровержение

„Бихме искали спокойно и ясно да внесем уточнение", пишат от клуба